SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46621148

F.I.M. Trenčín, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2012
IČO
46621148
DIČ
2023499346
Sídlo
Halalovka 2389/8, 911 08 Trenčín
firmy v okolí

KonateľFrantišek Baláž+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

F.I.M. Trenčín, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 1. 4. 2012. Vo vedení firmy: František Baláž, Iveta Judinyová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 157 tis. € (+6,6 %) a zisk 206 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2990. z 15 643 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
157 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2013
+538 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+9 %2015−24 %2016+214 %2017+6 %2018+47 %2019+81 %2020−28 %2021+14 %2022+25 %2023−7 %2024−15 %2025+7 %
  • Najlepší rok
    2016, +214 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,6 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,3 %
    −10,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby156 504 €146 796 €172 368 €185 013 €147 672 €129 994 €180 939 €99 731 €67 685 €63 910 €20 347 €26 702 €24 512 €
Výsledok hospodárenia206 €226 €2 468 €3 329 €7 548 €1 216 €28 817 €−2 777 €−9 484 €3 338 €−1 194 €−3 525 €−922 €
Aktíva spolu96 194 €133 816 €144 154 €133 363 €118 214 €108 032 €115 119 €66 704 €40 842 €35 283 €14 425 €12 869 €12 384 €
Vlastné imanie34 350 €34 145 €33 919 €31 452 €28 123 €20 575 €19 359 €−9 457 €−6 680 €2 804 €−535 €659 €4 184 €
Podané23. 6. 202629. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202228. 6. 20211. 11. 202030. 6. 20191. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201631. 3. 201529. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2990. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023499346
platiteľ od 6. 6. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Halalovka 2389/8, 911 08 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 4. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26043/R
Základné imanie
5 010 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • stolárstvood 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • poradenská činnosť v oblasti interiérového dizajnuod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252990. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 6. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023499346
  3. 1. 4. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46621148

F.I.M. Trenčín, s. r. o. – tržby 157 tis. € – IČO 46621148