V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
SLOFRA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, v registri od 3. 4. 2012. Vo vedení firmy: Viera Olympe a Juraj Hamráček. V roku 2025 mala firma tržby 2,3 mil. € (−18,6 %) a zisk 386 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 23. 4. 2012 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 4 zmluvy za 574 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+3,0 %
- Najlepší rok2015, +62 %
Ukazovatele 2025
- Marža0,0 %−0,4 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE0,2 %−6,8 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA0,0 %−0,8 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť85,3 %−2,2 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2 344 424 € | 2 878 793 € | 4 592 764 € | 5 850 202 € | 5 709 090 € | 4 503 444 € | 4 132 780 € | 3 787 820 € | 3 544 685 € | 3 946 080 € | 2 756 362 € | 1 701 059 € | — |
| Výsledok hospodárenia | 386 € | 12 551 € | 161 871 € | 102 285 € | 156 822 € | 157 149 € | 124 816 € | 77 114 € | 146 229 € | 83 554 € | 68 615 € | 38 599 € | 11 541 € |
| Aktíva spolu | 1 224 107 € | 1 431 509 € | 1 260 072 € | 1 514 601 € | 1 579 306 € | 859 295 € | 847 682 € | 909 085 € | 611 317 € | 490 671 € | 511 472 € | 438 790 € | 259 719 € |
| Vlastné imanie | 180 308 € | 179 922 € | 227 871 € | 259 056 € | 268 371 € | 223 149 € | 190 816 € | 173 114 € | 168 229 € | 105 554 € | 73 615 € | 51 405 € | 18 806 € |
| Podané | 2. 3. 2026 | 28. 3. 2025 | 27. 3. 2024 | 31. 3. 2023 | 29. 3. 2022 | 31. 3. 2021 | 30. 3. 2020 | 28. 3. 2019 | 29. 3. 2018 | 29. 3. 2017 | 24. 3. 2016 | 31. 3. 2015 | 27. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 3. 4. 2012
- 14 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 29626/V
- Veľkosť
- 25 – 49 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 16231 Výroba stavebnostolárska a tesárska
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
1 zapísaná činnosť
- stolárstvood 2012
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 16231), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 2. 3. 2026 · 6 záznamov
- 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 13. 4. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Viera Olympe
- 12. 4. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Viera Olympe
- 22. 1. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Viera Olympe
- 22. 1. 2021Zápis konečného užívateľa výhodJuraj Hamráček
- 3. 4. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 2. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46626212