SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46631143

A&A Solar s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · od 2012
IČO
46631143
DIČ
2023506485
Sídlo
17. novembra 10, 064 01 Stará Ľubovňa
firmy v okolí

KonateľMgr. Katarína Joštiaková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A&A Solar s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, v registri od 20. 4. 2012. Vo vedení firmy: Katarína Joštiaková. V roku 2025 mala firma tržby 32 tis. € (+11,9 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1571. z 2 741 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
32 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2014
+19 %
020 tis.40 tis.2014—2016−3 %2017−11 %2018+26 %2019−16 %2020−27 %2021−5 %2022−26 %2023+92 %2024+20 %2025+12 %
  • Najlepší rok
    2023, +92 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -21,4 %
    −14,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -31,6 %
    −24,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    124,0 %
    +30,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby32 254 €28 821 €23 994 €12 522 €16 994 €17 894 €24 669 €29 490 €23 426 €26 398 €27 111 €—
Výsledok hospodárenia−6 897 €−1 957 €5 732 €−5 358 €−7 053 €−12 188 €−3 325 €−408 €−1 626 €−4 747 €−130 €−4 770 €
Aktíva spolu21 806 €27 405 €10 624 €4 985 €8 486 €13 146 €16 153 €25 751 €13 348 €8 153 €15 622 €15 456 €
Vlastné imanie−5 226 €1 669 €3 626 €−2 106 €−8 936 €−7 243 €−4 715 €−1 390 €3 766 €645 €5 404 €5 535 €
Podané29. 6. 20261. 7. 20251. 7. 202426. 6. 202325. 3. 202228. 3. 202128. 6. 202029. 3. 20192. 7. 201830. 3. 201730. 6. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1571. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
17. novembra 10, 064 01 Stará Ľubovňa
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 4. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25920/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Ľubovňa.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva27. 8. 2024
    v prospech COFIDIS, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, 59866 Villeneuve d´Ascq, Francúzska republika, spoločnosť zapísaná v R.C.S. Lille Métropole, číslo zápisu: 325 307 106, organizačná zložka COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 50595628, Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovenská republika · istina 7 175 €
    Vec · 32076/2024

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Prekladateľské a tlmočnícke služby z poľského jazykaod 2012
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2012
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • Administratívne službyod 2012
  • Reklamné a marketingové službyod 2012
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 8 tis. € · posledná 24. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto Spišská Stará VesZmluva o nájme nebytových priestorov—24. 9. 2026
  • Mesto Spišská Stará VesZmluva o nájme nebytových priestorov—11. 9. 2025
  • Ľubovnianske múzeum - hrad v Starej ĽubovniZmluva o krátkodobom prenájme nehnuteľného majetku30 €17. 7. 2025
  • Mesto Spišská Stará VesZmluva o nájme nebytových priestorov—16. 1. 2025
  • Ľubovnianske múzeum - hrad v Starej ĽubovniZmluva o krátkodobom prenájme nehnuteľného majetku45 €15. 7. 2024
  • Obec HniezdneZmluva o poskytovaní tlmočníckych a prekladateľských služieb5 tis. €4. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251571. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 8. 2024Záložné právoveriteľ: COFIDIS
  3. 31. 10. 2023Nový spoločníkMgr. Katarína Joštiaková, podiel 100 %
  4. 24. 3. 2020Presun sídla17. novembra 10 Stará Ľubovňapredtým Obrancov mieru 19 Stará Ľubovňa
  5. 23. 1. 2013Nový člen vedeniaMgr. Katarína Joštiaková, konateľ
  6. 20. 4. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46631143

A&A Solar s.r.o. – tržby 32 tis. € – IČO 46631143