SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46633324

GART sk s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2012
IČO
46633324
DIČ
2023521687
Sídlo
Bardejovská 1D, 080 06 Prešov
firmy v okolí

KonateľJozef Jačišin

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GART sk s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 21. 4. 2012. Vo vedení firmy: Jozef Jačišin. V roku 2025 mala firma tržby 3,5 mil. € (−16,4 %) a zisk 50 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať21. z 2 514 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,5 mil. €
Za rok
−16 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014−75 %2015×293,82016−39 %2017+75 %2018+157 %2019+26 %2021−32 %2022+38 %2023+231 %2024+8 %2025−16 %
  • Najlepší rok
    2015, ×293,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,8 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,0 %
    −17,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 519 361 €4 211 137 €3 897 589 €1 177 200 €854 628 €—1 260 194 €1 001 511 €389 649 €222 969 €364 045 €1 239 €4 943 €
Výsledok hospodárenia49 775 €51 330 €55 456 €29 243 €79 240 €96 226 €78 963 €11 184 €9 257 €3 957 €294 €−1 650 €−13 890 €
Aktíva spolu2 623 686 €2 939 825 €3 058 177 €1 640 874 €1 496 231 €1 013 504 €836 530 €763 307 €335 669 €171 052 €91 555 €14 212 €16 082 €
Vlastné imanie735 761 €317 995 €717 596 €862 141 €294 576 €215 336 €119 110 €40 149 €28 965 €19 708 €15 072 €13 128 €−4 813 €
Podané29. 6. 202617. 4. 202530. 5. 202421. 6. 202330. 3. 20227. 6. 202113. 5. 202020. 6. 201930. 5. 201823. 6. 201730. 3. 201612. 3. 20153. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
21. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
17 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023521687
platiteľ od 1. 6. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
5 telefónov · 3 e-maily · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bardejovská 1D, 080 06 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 4. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25926/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Záložné práva

3 záznamy v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva18. 7. 2025
    veriteľ neuvedený
    30626/2025
  • Registrácia nového záložného práva14. 2. 2023
    veriteľ neuvedený
    4757/2023
  • Registrácia nového záložného práva7. 4. 2022
    veriteľ neuvedený
    10900/2022

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2012
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
63 zmlúv
spolu 9,5 mil. € · posledná 8. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Veľká LomnicaZmluva o dielo č. 26VL00282 tis. €8. 10. 2026
  • Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o dovoze a zneškodňovaní splaškových odpadových vôd zo žúmp na ČOV v správe VVS, a.s.—28. 9. 2026
  • Prešovský samosprávny krajRÁMCOVÁ KÚPNA ZMLUVA č. 26ME001120 tis. €13. 7. 2026
  • Obec Veľká LomnicaZmluva o dielo č.26VLO001772 tis. €29. 6. 2026
  • Obec KapušanyDodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 25KA001 zo dňa 15. 10. 2025 zákazky Miestne komunikácie Kapušany GART sk s.r.o368 tis. €22. 6. 2026
  • Obec KapušanyZmluva o reklame KFD 2026 GART sk s.r.o.2 tis. €3. 6. 2026
  • Obec LendakZmluva o dielo21 tis. €29. 4. 2026
  • Obec DrienicaZmluva o dielo č. DRC-01/04/202642 tis. €13. 4. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202521. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 7. 2025Záložné právo
  3. 14. 2. 2023Záložné právo
  4. 7. 4. 2022Záložné právo
  5. 27. 8. 2020Zápis konečného užívateľa výhodJozef Jačišin
  6. 20. 4. 2018Presun sídlaBardejovská 1D Prešovpredtým Strojnícka 9 Prešov
  7. 12. 7. 2017Presun sídlaStrojnícka 9 Prešovpredtým 94 Lipovce
  8. 27. 6. 2017Nový člen vedeniaJozef Jačišin, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46633324

GART sk s.r.o. – tržby 3,5 mil. € – IČO 46633324