SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46633499

KOLM s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2012
IČO
46633499
DIČ
2023513261
Sídlo
Dolné Pažite 178/16, 911 06 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMartin Kolínek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KOLM s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 17. 4. 2012. Vo vedení firmy: Martin Kolínek. V roku 2025 mala firma tržby 408 tis. € (+42,2 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať317. z 1 126 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
408 tis. €
Za rok
+42 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2017+91 %2018+136 %2019+120 %2020+36 %2021+70 %2022+9 %2023+81 %2024+26 %2025+42 %
  • Najlepší rok
    2018, +136 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,2 %
    −7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,6 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,5 %
    −4,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720142013
Tržby407 905 €286 773 €227 567 €125 684 €115 110 €67 657 €49 651 €22 567 €9 554 €5 000 €—
Výsledok hospodárenia2 189 €5 672 €6 251 €2 803 €−3 107 €2 550 €20 279 €8 656 €2 501 €1 306 €54 €
Aktíva spolu384 774 €549 583 €326 210 €304 345 €171 008 €104 818 €83 463 €13 850 €5 501 €1 913 €124 €
Vlastné imanie52 043 €49 854 €44 182 €37 931 €35 128 €38 235 €35 686 €10 407 €2 501 €1 417 €108 €
Podané24. 2. 202630. 6. 202528. 6. 202430. 3. 202329. 3. 202231. 3. 202126. 1. 202020. 3. 20193. 7. 201830. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
317. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023513261
platiteľ od 15. 4. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dolné Pažite 178/16, 911 06 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 4. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26097/R
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2012
  • sťahovacie službyod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 4 tis. € · posledná 25. 10. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025317. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023513261
  3. 28. 12. 2017Presun sídlaDolné Pažite 178/16 Trenčínpredtým Rozvadze 426 Trenčianske Stankovce
  4. 3. 4. 2014Presun sídlaRozvadze 426 Trenčianske Stankovcepredtým Dlhé Hony 3367 Trenčín
  5. 17. 4. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46633499

KOLM s. r. o. – tržby 408 tis. € – IČO 46633499