SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46633821

andray s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ivanka pri Dunaji · od 2012
IČO
46633821
DIČ
2023497300
Sídlo
Poľná 2814/78, 900 28 Ivanka pri Dunaji
firmy v okolí

KonateľAndrej Bičan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

andray s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji, v registri od 19. 4. 2012. Vo vedení firmy: Andrej Bičan. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
Od 2013
−102 %
−10 tis.010 tis.20 tis.2013—2014−16 %2015−42 %2016−62 %2017−43 %2018strata2019strata2020strata2021strata2022strata2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    7 z 13
  • Najlepší rok
    2014, −16 %
  • Najslabší rok
    2019, strata 1 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -0,6 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,6 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,6 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby—————200 €3 000 €—3 800 €4 800 €12 400 €21 202 €—
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €0 €−379 €−458 €−264 €−1 051 €−278 €2 077 €3 652 €9 586 €16 448 €19 561 €
Aktíva spolu53 552 €53 892 €53 892 €53 968 €54 614 €54 832 €56 683 €56 195 €57 369 €54 245 €50 593 €41 007 €30 552 €
Vlastné imanie53 212 €53 552 €53 892 €53 892 €54 272 €54 730 €54 994 €56 045 €56 323 €54 245 €50 593 €41 007 €24 561 €
Podané10. 4. 202621. 6. 202519. 1. 202428. 2. 20234. 3. 202213. 5. 202118. 3. 202025. 3. 20191. 4. 201825. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poľná 2814/78, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 4. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 99617/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
58190 Ostatné vydavateľské činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2012
  • vydavateľská činnosťod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vydavateľské činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 58190), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 6. 2014Presun sídlaPoľná 2814/78 Ivanka pri Dunajipredtým Hodská 1354 Galanta
  3. 19. 4. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vydavateľské činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46633821

andray s.r.o. – strata 340 € – IČO 46633821