SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46640398

amareno, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46640398
DIČ
2023487664
Sídlo
Haburská 27, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMichal Višinka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

amareno, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 19. 4. 2012. Vo vedení firmy: Michal Višinka. V roku 2025 mala firma tržby 158 tis. € (−26,1 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať821. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
158 tis. €
Za rok
−26 %
Od 2014
+147 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+65 %2016+45 %2017−16 %2018+1 %2019−30 %2020+48 %2021+5 %2022+58 %2023+23 %2024−22 %2025−26 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2015, +65 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    46,2 %
    −14,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,8 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,4 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby158 383 €214 267 €273 327 €222 912 €140 949 €133 693 €90 580 €129 496 €128 473 €153 265 €105 834 €64 124 €—
Výsledok hospodárenia4 719 €8 608 €12 085 €13 678 €15 109 €13 591 €9 585 €29 938 €27 555 €29 642 €22 334 €5 707 €80 497 €
Aktíva spolu80 940 €99 505 €104 446 €113 292 €71 227 €86 708 €88 649 €65 604 €66 108 €73 425 €45 841 €95 657 €161 595 €
Vlastné imanie10 219 €14 108 €17 585 €19 178 €34 200 €28 676 €15 085 €35 438 €33 055 €35 142 €27 834 €11 207 €154 214 €
Podané19. 3. 202620. 3. 20256. 3. 20243. 3. 20232. 3. 202216. 3. 20212. 3. 202014. 3. 201921. 3. 201828. 2. 201714. 3. 201616. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
821. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023487664
platiteľ od 1. 7. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Haburská 27, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 4. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 80924/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná nákladnými vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025821. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023487664
  3. 19. 4. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46640398

amareno, s. r. o. – tržby 158 tis. € – IČO 46640398