SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46650687

PALTIM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tisovec · od 2012
IČO
46650687
DIČ
2023507002
Sídlo
Francisciho 805, 980 61 Tisovec
firmy v okolí

KonateľPavel Šebo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PALTIM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tisovec, v registri od 4. 5. 2012. Vo vedení firmy: Pavel Šebo. V roku 2025 mala firma tržby 21 tis. € (+19,1 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať352. z 503 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
21 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2013
−55 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014−46 %2015+94 %2016+33 %2017−24 %2018+31 %2019+16 %2020−44 %2021−19 %2022−41 %2023−32 %2024+29 %2025+19 %
  • Najlepší rok
    2015, +94 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    43,2 %
    +42,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    53,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    51,2 %
    +50,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,8 %
    −35,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby21 131 €17 749 €13 752 €20 093 €34 318 €42 174 €74 740 €64 465 €49 317 €64 969 €48 868 €25 215 €46 513 €
Výsledok hospodárenia9 130 €166 €−2 298 €−5 830 €−17 879 €−645 €1 446 €8 486 €−227 €992 €2 486 €−3 663 €4 205 €
Aktíva spolu17 819 €13 207 €16 385 €19 402 €24 314 €39 146 €53 570 €71 718 €61 514 €59 997 €35 012 €20 740 €21 541 €
Vlastné imanie16 959 €7 829 €7 662 €9 960 €15 790 €13 669 €14 314 €12 867 €4 381 €4 609 €3 616 €1 146 €4 793 €
Podané3. 3. 202613. 2. 202510. 2. 202413. 2. 202320. 2. 202217. 2. 202124. 2. 202018. 3. 20194. 3. 20185. 2. 20176. 3. 20168. 3. 20157. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
352. z 503 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023507002
platiteľ od 12. 11. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Francisciho 805, 980 61 Tisovec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 22141/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tisovec.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2012
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2012
  • výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 2012
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 7. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2599), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025352. z 503
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 9. 2022Nový spoločníkPavel Šebo, podiel 100 %
  3. 12. 11. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023507002
  4. 4. 5. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46650687

PALTIM s.r.o. – tržby 21 tis. € – IČO 46650687