SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46653473

SIMARE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012

predtým MARESI, s.r.o.

IČO
46653473
DIČ
2023501997
Sídlo
Dúhová 30, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľFrantišek Ruska+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SIMARE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 3. 5. 2012. Vo vedení firmy: František Ruska a Anna Dudrová. V roku 2025 mala firma tržby 941 tis. € (+112,2 %) a zisk 203 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať24. z 639 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
941 tis. €
Za rok
+112 %
Od 2014
+1684 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+66 %2016−60 %2017+67 %2018+68 %2019+21 %2020+107 %2021−16 %2022+1 %2023×5,62024−62 %2025+112 %
  • Priemerný rast ročne
    +29,9 %
  • Najlepší rok
    2023, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,6 %
    −3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    51,3 %
    +9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    47,4 %
    +8,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,7 %
    +1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby940 553 €443 312 €1 155 962 €208 189 €206 672 €247 097 €119 302 €98 765 €58 754 €35 149 €87 662 €52 734 €—
Výsledok hospodárenia203 256 €111 239 €285 798 €59 945 €38 391 €49 542 €47 345 €36 355 €16 009 €3 168 €26 233 €6 865 €15 142 €
Aktíva spolu428 972 €286 297 €618 021 €317 579 €259 907 €253 986 €159 844 €111 894 €77 705 €58 734 €84 545 €71 703 €60 763 €
Vlastné imanie396 137 €267 855 €584 881 €304 494 €244 549 €206 158 €156 616 €109 271 €73 217 €56 908 €53 740 €27 507 €20 642 €
Podané28. 6. 202631. 3. 20251. 7. 202431. 3. 202329. 3. 202229. 3. 202119. 2. 202029. 3. 201927. 3. 201828. 3. 201729. 3. 201625. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
24. z 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
54 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023501997
platiteľ od 3. 5. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dúhová 30, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 29800/V
Hlavná činnosť
14190 Výroba ostatných odevov a doplnkov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MARESI, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných odevov a doplnkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 14190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202524. z 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných odevov a doplnkov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodAnna Dudrová
  3. 1. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodFrantišek Ruska
  4. 2. 3. 2013Zmena obchodného menaSIMARE, s.r.o.predtým MARESI, s.r.o.
  5. 3. 5. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných odevov a doplnkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46653473

SIMARE, s.r.o. – tržby 941 tis. € – IČO 46653473