SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46663258

ZrubyStavby s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Terchová · od 2012
IČO
46663258
DIČ
2023504483
Sídlo
013 06 Terchová
firmy v okolí

KonateľRastislav Brežný

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZrubyStavby s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Terchová, v registri od 3. 5. 2012. Vo vedení firmy: Rastislav Brežný. V roku 2025 mala firma tržby 554 tis. € (−0,0 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať117. z 1 617 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
554 tis. €
Za rok
−0 %
Od 2014
+507 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015−8 %2016+256 %2017+17 %2018+56 %2019+19 %2020−57 %2021−45 %2022+98 %2023−5 %2024+90 %2025−0 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,8 %
  • Najlepší rok
    2016, +256 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    32,6 %
    −34,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    96,7 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby554 464 €554 637 €292 082 €306 142 €154 722 €279 612 €650 706 €547 384 €349 913 €298 639 €83 806 €91 334 €
Výsledok hospodárenia8 962 €12 420 €−35 871 €5 287 €−638 €−9 821 €16 141 €9 145 €6 754 €5 517 €2 514 €1 478 €
Aktíva spolu841 080 €601 835 €489 801 €475 925 €441 792 €404 569 €365 203 €376 547 €125 553 €123 878 €59 778 €25 634 €
Vlastné imanie27 463 €18 502 €6 082 €41 953 €36 666 €37 304 €47 125 €30 984 €21 839 €15 085 €9 567 €7 054 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202521. 6. 202421. 6. 202420. 6. 202212. 6. 202221. 6. 20203. 6. 201929. 3. 201825. 3. 201713. 3. 201629. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
117. z 1 617 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023504483
platiteľ od 13. 6. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
013 06 Terchová
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 56620/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
81300 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Terchová.

Záložné práva

3 záznamy v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva22. 12. 2025
    veriteľ neuvedený
    54347/2025
  • Registrácia nového záložného práva14. 11. 2024
    veriteľ neuvedený
    42578/2024
  • Registrácia nového záložného práva7. 5. 2024
    veriteľ neuvedený
    17041/2024

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025117. z 1 617
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti súvisiace s krajinnou úpravou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 12. 2025Záložné právo
  3. 14. 11. 2024Záložné právo
  4. 7. 5. 2024Záložné právo
  5. 13. 6. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023504483
  6. 3. 5. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti súvisiace s krajinnou úpravou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46663258

ZrubyStavby s.r.o. – tržby 554 tis. € – IČO 46663258