SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46665684

ARIA STAVBY, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2012

predtým ZAKRMOVANIE, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
46665684
DIČ
2023557030
Sídlo
Ulica Richtárske pole 3572/31A, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľMarián Maslaňák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ARIA STAVBY, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 31. 5. 2012. Vo vedení firmy: Marián Maslaňák. V roku 2025 mala firma tržby 49 tis. € (−23,1 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať122. z 174 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
49 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2016
−33 %
0200 tis.400 tis.2016—2017+270 %2018−18 %2019+43 %2020−8 %2021−79 %2022+28 %2023−21 %2024+5 %2025−23 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +270 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,8 %
    +3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,7 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,3 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,2 %
    −11,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 323 €64 151 €60 901 €77 443 €60 508 €292 957 €318 815 €223 140 €270 917 €73 299 €———
Výsledok hospodárenia2 348 €1 013 €773 €−3 774 €769 €−47 617 €940 €−7 212 €3 581 €−42 228 €−485 €−480 €—
Aktíva spolu101 303 €118 416 €71 353 €81 273 €141 290 €251 201 €427 875 €340 188 €242 572 €219 585 €4 515 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie63 599 €61 251 €60 238 €59 466 €63 240 €62 471 €110 088 €109 148 €5 388 €−38 193 €4 035 €4 520 €5 000 €
Podané7. 3. 20268. 2. 20259. 3. 20244. 3. 20238. 4. 202230. 6. 202127. 6. 202026. 3. 201924. 2. 201824. 3. 201724. 6. 201631. 7. 201531. 7. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
122. z 174 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023557030
platiteľ od 20. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica Richtárske pole 3572/31A, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 56330/T
Hlavná činnosť
47640 Maloobchod so športovými potrebami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
RYBÁRSKE CENTRUM SLOVAKIA, s.r.o. · ZAKRMOVANIE, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • výroba, nákup a predaj rybárskych potrieb a rybárskych nástrahod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so športovými potrebami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47640), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025122. z 174
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so športovými potrebami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 7. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 2. 2024Presun sídlaUlica Richtárske pole 3572/31A Galantapredtým 71 Oravská Jasenica
  3. 24. 9. 2020Nový člen vedeniaMarián Maslaňák, konateľ
  4. 26. 6. 2020Zmena obchodného menaARIA STAVBY, s. r. o.predtým RYBÁRSKE CENTRUM SLOVAKIA, s.r.o.
  5. 24. 6. 2020Presun sídla71 Oravská Jasenicapredtým Miestneho priemyslu 572 Námestovo
  6. 30. 6. 2016Zmena obchodného menaRYBÁRSKE CENTRUM SLOVAKIA, s.r.o.predtým ZAKRMOVANIE, s.r.o.
  7. 30. 6. 2016Presun sídlaMiestneho priemyslu 572 Námestovopredtým Hlboká cesta 2 Šamorín
  8. 20. 6. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023557030
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so športovými potrebami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46665684

ARIA STAVBY, s. r. o. – tržby 49 tis. € – IČO 46665684