SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46669124

Pavla trade, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2012
IČO
46669124
DIČ
2023504659
Sídlo
Košovská cesta 28, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Pavlíček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pavla trade, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 4. 5. 2012. Vo vedení firmy: Vladimír Pavlíček. V roku 2025 mala firma tržby 1,6 mil. € (+2,1 %) a zisk 74 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať23. z 92 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,6 mil. €
Za rok
+2 %
Od 2013
+189 %
01 mil.2 mil.2013—2014−1 %2015+138 %2016−39 %2017+31 %2018+25 %2019+5 %2020−4 %2021−7 %2022+5 %2023+15 %2024+6 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,3 %
  • Najlepší rok
    2015, +138 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,7 %
    +1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    45,9 %
    +13,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,2 %
    +5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,3 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 586 505 €1 553 741 €1 470 693 €1 283 204 €1 222 816 €1 308 372 €1 358 265 €1 296 938 €1 038 670 €790 885 €1 291 036 €542 272 €548 696 €
Výsledok hospodárenia73 885 €49 684 €39 596 €24 452 €41 942 €41 750 €29 374 €32 905 €29 999 €27 €41 200 €11 330 €14 390 €
Aktíva spolu405 762 €389 431 €347 087 €334 521 €353 142 €312 331 €326 766 €338 337 €343 334 €177 221 €184 520 €111 770 €90 579 €
Vlastné imanie161 125 €151 288 €154 544 €114 949 €121 247 €111 183 €89 834 €80 461 €67 556 €57 557 €57 530 €30 720 €26 457 €
Podané26. 3. 202626. 3. 202525. 3. 202427. 3. 202317. 3. 20225. 3. 20217. 6. 202021. 3. 201926. 3. 201830. 3. 201727. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
23. z 92 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023504659
platiteľ od 26. 5. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Košovská cesta 28, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26202/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46450 Veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • zasielateľstvood 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • poradenstvo v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2023
  • Prevádzkovateľ nákladnej cestnej dopravy vozidiel s hmotnosťou nad 3,5 tod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 29. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Základná škola, Ulica S. Chalupku 313/14, PrievidzaNájomná zmluva—29. 9. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46450), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202523. z 92
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 9. 2013Nový spoločníkIng. Vladimír Pavlíček, podiel 100 %
  3. 4. 5. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46669124

Pavla trade, s. r. o. – tržby 1,6 mil. € – IČO 46669124