SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46677488

Consaldis International, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Holíč · od 2012

predtým Amore, s.r.o.

IČO
46677488
DIČ
2023516066
Sídlo
Bernolákova 1731/12, 908 51 Holíč
firmy v okolí

KonateľMariano Cuomo+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Consaldis International, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Holíč, v registri od 15. 5. 2012. Vo vedení firmy: Mariano Cuomo a Davide Biondi. V roku 2025 mala firma tržby 494 tis. € (−48,2 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať36. z 397 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
494 tis. €
Za rok
−48 %
Od 2017
+147 %
01 mil.2 mil.3 mil.2017—2018+142 %2019×4,62020−94 %2021+193 %2022×4,62023−64 %2024+42 %2025−48 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,0 %
  • Najlepší rok
    2019, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    −1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,4 %
    −41,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,3 %
    −20,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    41,7 %
    −5,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby494 277 €953 602 €673 816 €1 884 871 €412 577 €140 696 €2 221 591 €485 333 €200 320 €———
Výsledok hospodárenia11 560 €37 449 €17 604 €52 325 €−7 285 €17 505 €56 262 €67 382 €22 058 €−480 €−480 €−226 €
Aktíva spolu101 991 €117 150 €103 716 €169 709 €102 572 €163 192 €178 321 €284 890 €45 231 €5 857 €5 857 €5 931 €
Vlastné imanie59 467 €61 795 €46 927 €60 505 €38 215 €79 267 €61 762 €91 695 €24 313 €2 897 €3 377 €3 857 €
Podané11. 3. 202619. 3. 20253. 5. 202429. 3. 20239. 2. 202230. 3. 202116. 4. 202025. 6. 201923. 6. 201831. 3. 201630. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
36. z 397 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023516066
platiteľ od 8. 12. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bernolákova 1731/12, 908 51 Holíč
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 41923/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
79110 Činnosti cestovných agentúr
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Amore, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Holíč.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobomod 2012
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2012
  • predaj leteckých prepravných služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti cestovných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 79110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202536. z 397
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti cestovných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 7. 2024Nový spoločníkLucia Cuomo, podiel 50 %
  3. 19. 1. 2023Nový spoločníkDavide Biondi, podiel 50 %
  4. 21. 2. 2018Presun sídlaBernolákova 1731/12 Holíčpredtým Preseľany 474 Preseľany
  5. 8. 12. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023516066
  6. 13. 12. 2016Zmena obchodného menaConsaldis International, s.r.o.predtým Amore, s.r.o.
  7. 28. 11. 2016Nový člen vedeniaDavide Biondi, konateľ
  8. 12. 4. 2014Presun sídlaPreseľany 474 Preseľanypredtým Mikovíniho 12 Nitra
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti cestovných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46677488

Consaldis International, s.r.o. – tržby 494 tis. € – IČO 46677488