SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46680896

Oknosystém s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malá Ida · od 2012
IČO
46680896
DIČ
2023521357
Sídlo
Svetlá 1/258, 044 20 Malá Ida
firmy v okolí

KonateľPatrik Piroško

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Oknosystém s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malá Ida, v registri od 22. 5. 2012. Vo vedení firmy: Patrik Piroško. V roku 2025 mala firma tržby 957 tis. € (+4,5 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať331. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
957 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2013
+1392 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−69 %2015+38 %2016×6,12017+24 %2018+41 %2019+9 %2020+22 %2021+29 %2022+74 %2023+6 %2024−2 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +25,3 %
  • Najlepší rok
    2016, ×6,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,2 %
    −17,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,8 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,6 %
    −17,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby957 178 €915 945 €930 638 €875 806 €503 430 €391 359 €321 659 €295 412 €209 436 €168 864 €27 574 €20 039 €64 172 €
Výsledok hospodárenia7 321 €16 631 €8 842 €15 294 €3 745 €291 €3 843 €−828 €4 158 €5 643 €3 983 €−635 €−21 152 €
Aktíva spolu153 889 €232 464 €103 261 €191 990 €101 919 €70 732 €41 167 €40 975 €48 477 €59 326 €14 122 €5 186 €4 163 €
Vlastné imanie65 203 €57 881 €41 249 €32 408 €17 115 €13 370 €13 079 €9 236 €10 064 €5 906 €263 €−3 740 €−18 504 €
Podané25. 3. 20267. 2. 20254. 3. 202424. 3. 20239. 2. 202211. 5. 202113. 5. 20207. 3. 201916. 2. 201828. 2. 20172. 3. 201623. 2. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
331. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023521357
platiteľ od 1. 7. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svetlá 1/258, 044 20 Malá Ida
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 29913/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malá Ida.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2012
  • donášková službaod 2012
  • montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmomod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2012
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2012
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 16. 4. 2025

Posledné zmluvy

  • Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1, KošiceDohoda o spolupráci pri vykonaní odbornej praxe—16. 4. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025331. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 12. 2012Nový spoločníkPatrik Piroško, podiel 100 %
  3. 1. 7. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023521357
  4. 22. 5. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46680896

Oknosystém s.r.o. – tržby 957 tis. € – IČO 46680896