SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46686894

a3 CONCEPT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2012
IČO
46686894
DIČ
2023530520
Sídlo
Korzo 3454/23, 010 15 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Radoslav Šamaj

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

a3 CONCEPT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 31. 5. 2012. Vo vedení firmy: Radoslav Šamaj. V roku 2025 mala firma tržby 199 tis. € (+15,3 %) a zisk 565 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať116. z 250 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
199 tis. €
Za rok
+15 %
Od 2014
+151 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+24 %2016−30 %2017+2 %2018+54 %2019+75 %2020−38 %2021−2 %2022−7 %2023+25 %2024+31 %2025+15 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,7 %
  • Najlepší rok
    2019, +75 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −2,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,9 %
    −14,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,7 %
    −7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,8 %
    +11,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby199 027 €172 659 €132 255 €106 198 €114 596 €117 387 €190 590 €108 875 €70 757 €69 170 €98 622 €79 351 €
Výsledok hospodárenia565 €4 949 €3 548 €−9 773 €−11 428 €9 041 €186 €295 €−149 €−18 146 €5 490 €−446 €
Aktíva spolu81 073 €60 419 €90 881 €72 480 €77 267 €111 959 €122 179 €114 773 €44 877 €35 614 €47 195 €26 327 €
Vlastné imanie30 165 €29 600 €−32 015 €−35 563 €−25 791 €−14 363 €−23 404 €−23 590 €−23 885 €−23 736 €−5 590 €−11 083 €
Podané30. 6. 202627. 6. 20251. 7. 202426. 6. 202323. 6. 202222. 12. 202128. 12. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
116. z 250 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023530520
platiteľ od 12. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Korzo 3454/23, 010 15 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 56794/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
31090 Výroba ostatného nábytku
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • skladovanieod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatného nábytku — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 786 € · posledná 10. 7. 2013

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 31090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025116. z 250
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatného nábytku).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023530520
  3. 31. 5. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatného nábytku s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46686894

a3 CONCEPT, s. r. o. – tržby 199 tis. € – IČO 46686894