SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46693327

Thermo-Dom s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2012

predtým TATRATHERM, s. r. o.

IČO
46693327
DIČ
2023540167
Sídlo
Bernolákova 5, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Pavol Radoš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Thermo-Dom s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 26. 5. 2012. Vo vedení firmy: Pavol Radoš. V roku 2021 mala firma tržby 320 € (−97,8 %) a zisk 946 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať120. z 121 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2021
320 €
Za rok
−98 %
Od 2013
−99 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2015−19 %2018+16 %2019−71 %2020+3 %2021−98 %
  • Priemerný rast ročne
    −47,1 %
  • Najlepší rok
    2018, +16 %

Ukazovatele 2021

  • ROE
    6,7 %
    −3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,0 %
    +14,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20212020201920182016201520142013
Tržby320 €14 500 €14 120 €49 420 €—42 552 €—52 264 €
Výsledok hospodárenia946 €1 313 €143 €−823 €1 056 €2 298 €−1 746 €63 €
Aktíva spolu88 656 €43 144 €15 818 €28 068 €54 814 €16 662 €3 780 €5 526 €
Vlastné imanie14 158 €13 212 €11 899 €11 756 €6 582 €6 078 €3 780 €5 526 €
Podané5. 7. 202229. 6. 202126. 6. 202027. 6. 201930. 6. 201728. 6. 201627. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
120. z 121 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bernolákova 5, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26357/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TATRATHERM, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2021120. z 121
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2021 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 7. 2022 · 4 záznamy

  1. 5. 7. 2022Podaná účtovná závierkaza rok 2021
  2. 19. 7. 2014Zmena obchodného menaThermo-Dom s. r. o.predtým TATRATHERM, s. r. o.
  3. 19. 7. 2014Presun sídlaBernolákova 5 Trenčínpredtým Soblahovská 7262/2A Trenčín
  4. 26. 5. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46693327

Thermo-Dom s. r. o. – tržby 320 € – IČO 46693327