SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46697012

POWER-BI.CONSULTING, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2012

predtým Charger4all, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
46697012
DIČ
2023540717
Sídlo
Kvetná 1236/39, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľMgr.Ing. Nikolas Németh

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

POWER-BI.CONSULTING, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 23. 6. 2012. Vo vedení firmy: Mgr.Ing. Nikolas Németh. V roku 2025 mala firma tržby 125 tis. € (+36,1 %) a zisk 51 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1578. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
125 tis. €
Za rok
+36 %
Od 2013
+167 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−50 %2015−85 %2016−0 %2017×4,22018+9 %2019−13 %2020−97 %2021×222,52022+6 %2023+9 %2024−9 %2025+36 %
  • Najlepší rok
    2021, ×222,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    41,0 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,9 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,7 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby125 210 €91 985 €101 206 €93 055 €87 676 €394 €14 503 €16 626 €15 234 €3 606 €3 608 €23 606 €46 951 €
Výsledok hospodárenia51 317 €38 604 €70 221 €53 532 €43 047 €−728 €−433 €4 891 €3 355 €−7 449 €−11 167 €−15 201 €3 594 €
Aktíva spolu322 011 €198 835 €180 854 €148 238 €109 237 €30 785 €32 333 €32 695 €40 292 €4 096 €13 881 €25 532 €47 379 €
Vlastné imanie287 505 €——127 364 €73 832 €30 785 €31 513 €31 946 €4 336 €−29 019 €−21 570 €−10 403 €6 771 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202416. 6. 202313. 6. 20229. 6. 202130. 6. 20201. 7. 20192. 7. 201821. 4. 201731. 3. 201631. 3. 201626. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1578. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
14 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023540717
platiteľ od 1. 3. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kvetná 1236/39, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 31972/N
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Weldmont SK, s.r.o. · Charger4all, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Prepojené firmy

6 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 6 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • počítačové službyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • zámočníctvood 2017
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251578. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

51 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 51.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 4. 2021Zmena obchodného menaPOWER-BI.CONSULTING, s.r.o.predtým Weldmont SK, s.r.o.
  3. 27. 4. 2021Nový spoločníkMgr.Ing. Nikolas Németh, podiel 100 %
  4. 12. 12. 2017Nový člen vedeniaMgr.Ing. Nikolas Németh, konateľ
  5. 16. 5. 2017Zmena obchodného menaWeldmont SK, s.r.o.predtým Charger4all, s.r.o.
  6. 16. 5. 2017Presun sídlaKvetná 1236/39 Levicepredtým P.O.Hviezdoslava 615/23 Levice
  7. 12. 1. 2017Presun sídlaP.O.Hviezdoslava 615/23 Levicepredtým Jilemnického 7 Želiezovce
  8. 1. 3. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023540717
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46697012

POWER-BI.CONSULTING, s.r.o. – tržby 125 tis. € – IČO 46697012