SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46697918

D-ORSO spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2012
IČO
46697918
DIČ
2023533314
Sídlo
Okružná 150/28, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľIng. Vlastimil Džupon

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

D-ORSO spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 30. 5. 2012. Vo vedení firmy: Vlastimil Džupon. V roku 2025 mala firma tržby 45 tis. € (+63,0 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2426. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
45 tis. €
Za rok
+63 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+108 %2015+203 %2016×5,42017−11 %2018+6 %2019+12 %2020−57 %2021−31 %2022−17 %2023−63 %2024−2 %2025+63 %
  • Najlepší rok
    2016, ×5,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,6 %
    +52,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,8 %
    +15,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,6 %
    +3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,5 %
    −3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby45 055 €27 641 €28 290 €76 443 €91 695 €132 232 €310 169 €277 137 €262 549 €294 127 €54 678 €18 060 €8 670 €
Výsledok hospodárenia6 573 €−10 464 €−11 136 €844 €3 804 €16 263 €54 477 €58 005 €64 040 €112 328 €3 901 €1 717 €227 €
Aktíva spolu424 060 €452 562 €489 914 €532 054 €596 176 €652 159 €826 104 €808 068 €859 077 €1 197 366 €36 771 €8 947 €6 259 €
Vlastné imanie112 552 €105 979 €116 442 €127 578 €126 735 €139 193 €177 408 €244 976 €186 971 €122 930 €10 602 €6 701 €4 984 €
Podané3. 6. 202623. 6. 202526. 3. 202423. 3. 202323. 3. 202229. 3. 202126. 6. 202028. 3. 20191. 4. 201829. 6. 201728. 6. 201624. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2426. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
353 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023533314
platiteľ od 1. 8. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
3 telefóny · 2 e-maily · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Okružná 150/28, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 5. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 56781/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2012
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2012
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2012
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2012
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 746 tis. € · posledná 2. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252426. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 3. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vlastimil Džupon
  3. 1. 8. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023533314
  4. 30. 5. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46697918

D-ORSO spol. s r.o. – tržby 45 tis. € – IČO 46697918