SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46698221

Fabrika SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · od 2012
IČO
46698221
DIČ
2023540431
Sídlo
Čerenčianska 2778, 979 01 Rimavská Sobota
firmy v okolí

KonateľBc. Csaba Kusza

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Fabrika SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, v registri od 2. 6. 2012. Vo vedení firmy: Csaba Kusza. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+1,8 %) a zisk 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať97. z 352 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+2 %
Od 2013
+820 %
01 mil.2 mil.2013—2014−18 %2015+39 %2016+20 %2017+76 %2018+54 %2019+71 %2020+3 %2021+65 %2022−13 %2023+1 %2024−4 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +76 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    +2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,9 %
    +8,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,0 %
    +3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,3 %
    −5,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 546 284 €1 518 780 €1 582 114 €1 567 905 €1 804 358 €1 093 144 €1 058 505 €620 511 €403 423 €228 861 €191 406 €137 602 €168 086 €
Výsledok hospodárenia38 751 €668 €91 035 €87 840 €89 848 €84 816 €79 937 €72 290 €52 108 €9 807 €2 983 €1 867 €168 €
Aktíva spolu1 286 857 €1 391 878 €1 616 634 €1 419 301 €1 362 329 €1 186 769 €781 464 €651 548 €234 686 €95 752 €129 791 €76 443 €59 996 €
Vlastné imanie433 607 €393 431 €394 024 €301 121 €417 806 €327 958 €243 142 €163 205 €132 418 €35 342 €25 535 €57 352 €56 685 €
Podané8. 6. 202624. 6. 202530. 4. 202413. 4. 20231. 6. 202227. 4. 20217. 2. 20204. 3. 20198. 2. 201815. 2. 201710. 2. 20169. 3. 20158. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
97. z 352 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023540431
platiteľ od 18. 7. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2023
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čerenčianska 2778, 979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 34589/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46690 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rimavská Sobota.

Predmet činnosti

45 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2012
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2012
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Administratívne službyod 2012
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 485 tis. € · posledná 8. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Stredná priemyselná škola stavebná Oskara Winklera - Winkler Oszkár Építőipari Szakközepiskola a Stredná odborná škola technickáZmluva o poskytovaní praktického vyučovania—8. 6. 2026
  • Obec JesenskéZmluva o dielo68 tis. €5. 2. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská SobotaDodatok NP—17. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská SobotaDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy10 tis. €17. 9. 2025
  • Stredná priemyselná škola stavebná Oskara Winklera - Winkler Oszkár Építőipari Szakközepiskola a Stredná odborná škola technickáZmluva o poskytovaní praktického vyučovania—11. 9. 2025
  • Obec TrebeľovceZmluva o dielo8 tis. €31. 7. 2025
  • Základná škola s materskou školou - Alapiskola és Óvoda, Bátka 172Zmluva o dielo - Rekonštrukcia plynovej kotolne - havarijný stav47 tis. €26. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská SobotaDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy7 tis. €21. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46690), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202597. z 352
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 12. 2025Zápis konečného užívateľa výhodBc. Csaba Kusza
  3. 19. 12. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodBc. Csaba Kusza
  4. 28. 12. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Radim Poledňák
  5. 29. 11. 2023Nový spoločníkBc. Csaba Kusza, podiel 100 %
  6. 22. 5. 2018Presun sídlaČerenčianska 2778 Rimavská Sobotapredtým Pšurnovice 221 Bytča
  7. 11. 4. 2018Zápis konečného užívateľa výhodBc. Csaba Kusza
  8. 11. 4. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Radim Poledňák
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46698221

Fabrika SK s. r. o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 46698221