SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46698787

MD BUILDING, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šenkvice · od 2012
IČO
46698787
DIČ
2023568712
Sídlo
Cerovská 142, 900 81 Šenkvice
firmy v okolí

KonateľMarek Drška+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MD BUILDING, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šenkvice, v registri od 5. 7. 2012. Vo vedení firmy: Marek Drška a Marek Drška. V roku 2025 mala firma tržby 216 tis. € (+34,8 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1986. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
216 tis. €
Za rok
+35 %
Od 2014
+322 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−65 %2016+190 %2017+138 %2018−32 %2019+123 %2020−47 %2021+7 %2022+117 %2023−16 %2024−17 %2025+35 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +190 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,0 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,6 %
    −5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby215 685 €160 043 €192 691 €230 415 €106 241 €99 332 €187 690 €84 200 €123 731 €52 046 €17 947 €51 165 €—
Výsledok hospodárenia1 125 €1 263 €2 148 €−3 401 €−4 691 €−2 450 €−3 661 €−1 178 €5 609 €5 749 €−952 €3 332 €457 €
Aktíva spolu274 426 €202 920 €148 477 €150 079 €297 154 €103 816 €94 995 €46 216 €43 774 €24 447 €18 188 €14 452 €7 354 €
Vlastné imanie113 564 €72 440 €11 175 €4 018 €7 418 €12 109 €14 558 €18 219 €19 397 €13 788 €8 039 €8 991 €5 659 €
Podané30. 3. 202619. 3. 202519. 3. 202429. 3. 202329. 6. 20225. 5. 202117. 10. 202016. 3. 20193. 4. 201814. 6. 201725. 6. 201627. 6. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1986. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023568712
platiteľ od 20. 8. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cerovská 142, 900 81 Šenkvice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 82566/B
Základné imanie
9 900 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šenkvice.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2012
  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/,od 2012
  • výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 83 tis. € · posledná 2. 6. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251986. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 11. 2025Zápis konečného užívateľa výhodMarek Drška
  3. 20. 8. 2025Nový spoločníkMarek Drška, podiel 51 %
  4. 20. 8. 2025Nový spoločníkMarek Drška, podiel 49 %
  5. 8. 8. 2025Nový člen vedeniaMarek Drška, konateľ
  6. 20. 8. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023568712
  7. 5. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46698787

MD BUILDING, s. r. o. – tržby 216 tis. € – IČO 46698787