SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46700692

Tecra, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2012
IČO
46700692
DIČ
2023535184
Sídlo
Petzwalova 549/20, 949 12 Nitra
firmy v okolí

KonateľIng. Imrich Kubina

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tecra, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 14. 6. 2012. Vo vedení firmy: Imrich Kubina. V roku 2025 mala firma tržby 224 tis. € (+66,9 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať108. z 216 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
224 tis. €
Za rok
+67 %
Od 2013
+970 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014×11,32015−68 %2016+177 %2017+42 %2018−84 %2019−46 %2020+91 %2021−55 %2022+110 %2023+34 %2024+127 %2025+67 %
  • Najlepší rok
    2014, ×11,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    −3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,7 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    −2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,9 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby223 601 €133 983 €58 983 €44 053 €20 940 €46 561 €24 402 €45 478 €293 406 €207 197 €74 873 €237 066 €20 897 €
Výsledok hospodárenia2 088 €5 944 €−1 400 €−5 691 €8 103 €23 547 €−5 030 €−14 057 €57 052 €46 812 €11 672 €−2 275 €−6 786 €
Aktíva spolu153 077 €152 269 €131 127 €141 649 €134 880 €129 666 €108 052 €121 104 €171 225 €143 602 €67 567 €36 811 €52 086 €
Vlastné imanie125 639 €123 551 €117 608 €119 007 €124 698 €116 595 €93 049 €98 079 €112 136 €55 084 €8 272 €−3 400 €−1 125 €
Podané28. 6. 202628. 6. 202527. 6. 202429. 6. 202328. 6. 202226. 6. 20212. 11. 20209. 6. 201926. 6. 20182. 10. 201727. 6. 201627. 3. 201525. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
108. z 216 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023535184
platiteľ od 1. 8. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Petzwalova 549/20, 949 12 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 31895/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33200 Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníod 2012
  • fotografické službyod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • hubenie škodlivých živočíchov, rastlín, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov jedmi vrátane ochrannej dezinfekcie, dezinsekcie, deratizácieod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • poradenská a konzultačná činnosť pri uskladňovaní ovocia a zeleninyod 2012
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025108. z 216
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia priemyselných strojov a prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023535184
  3. 14. 6. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia priemyselných strojov a prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46700692

Tecra, s.r.o. – tržby 224 tis. € – IČO 46700692