SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46701338

TONKIN s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012

predtým CARVEZA, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
46701338
DIČ
2023581010
Sídlo
Európska trieda 2507/11, 040 13 Košice – Sídlisko Ťahanovce
firmy v okolí

KonateľJana Cáfalová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TONKIN s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Sídlisko Ťahanovce, v registri od 16. 6. 2012. Vo vedení firmy: Jana Cáfalová. V roku 2025 mala firma tržby 35 tis. € a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať570. z 833 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
35 tis. €
Za rok
×18,7
Od 2013
+150 %
0100 tis.200 tis.2013—2014×4,92015−99 %2017×13,72018×12,62019−99 %2025×18,7
  • Najlepší rok
    2025, ×18,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    23,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,7 %
    +32,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,7 %
    +31,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,3 %
    +1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212019201820172016201520142013
Tržby34 950 €————1 870 €157 486 €12 510 €—914 €69 278 €14 000 €
Výsledok hospodárenia8 154 €−340 €0 €0 €8 403 €1 736 €10 010 €11 481 €−582 €−5 886 €4 169 €1 540 €
Aktíva spolu27 439 €18 719 €18 719 €18 719 €36 722 €113 899 €418 064 €45 350 €87 381 €88 443 €101 276 €38 757 €
Vlastné imanie26 533 €18 379 €18 719 €18 719 €8 403 €28 704 €26 968 €16 958 €5 478 €6 060 €11 970 €7 801 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202630. 6. 202630. 6. 202630. 6. 202212. 10. 202028. 6. 20192. 7. 201825. 6. 201729. 6. 201618. 9. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
570. z 833 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
906 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023581010
platiteľ od 13. 3. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Európska trieda 2507/11, 040 13 Košice – Sídlisko Ťahanovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 30084/V
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
účtujem.digital, s.r.o. · CARVEZA, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Sídlisko Ťahanovce.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2026
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2026
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2026
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2026
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2026
  • Čistiace a upratovacie službyod 2026
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2026
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025570. z 833
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reštauračné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 7. 2026 · 6 záznamov

  1. 3. 7. 2026Nový spoločníkJana Cáfalová, podiel 100 %
  2. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2022
  3. 29. 6. 2026Nový člen vedeniaJana Cáfalová, konateľ
  4. 1. 9. 2025Zrušená registrácia DPH
  5. 13. 3. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023581010
  6. 16. 6. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46701338

TONKIN s. r. o. – tržby 35 tis. € – IČO 46701338