SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46701443

UNICO Okná SK spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46701443
DIČ
2023526153
Sídlo
Pestovateľská 2/134, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľSimona Kubištová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

UNICO Okná SK spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 6. 2012. Vo vedení firmy: Simona Kubištová. V roku 2025 mala firma tržby 113 tis. € (−33,4 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať141. z 357 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
113 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2013
−53 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−37 %2015+76 %2016−14 %2017−38 %2018+2 %2019−4 %2020−5 %2021−54 %2022+21 %2023+188 %2024−20 %2025−33 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +188 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,6 %
    −22,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,7 %
    −71,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,6 %
    −29,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,4 %
    −38,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby113 326 €170 136 €213 043 €74 083 €61 425 €133 078 €140 389 €146 062 €143 369 €230 425 €267 613 €151 805 €240 729 €
Výsledok hospodárenia4 124 €45 112 €3 186 €548 €285 €2 833 €3 051 €11 678 €2 981 €13 839 €6 303 €−7 006 €−31 061 €
Aktíva spolu73 669 €127 690 €74 026 €31 035 €19 690 €13 776 €34 942 €19 833 €45 892 €38 696 €40 524 €24 015 €31 628 €
Vlastné imanie61 554 €57 430 €12 318 €9 131 €8 583 €8 298 €5 466 €2 414 €−9 263 €−12 245 €−26 084 €−32 387 €−25 381 €
Podané31. 3. 202628. 3. 202519. 3. 20243. 4. 202329. 6. 202230. 6. 202126. 3. 202028. 3. 201926. 3. 201827. 3. 201725. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
141. z 357 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023526153
platiteľ od 1. 7. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pestovateľská 2/134, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 81938/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43320 Stolárske práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3 - bodovým uzamykacím mechaniznom,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2012
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,od 2012
  • kuriérske služby,od 2012
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Stolárske práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025141. z 357
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (stolárske práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 6. 2015Presun sídlaPestovateľská 2/134 Bratislavapredtým Galvaniho 12/B Bratislava
  3. 6. 6. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia stolárske práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46701443

UNICO Okná SK spol. s r. o. – tržby 113 tis. € – IČO 46701443