SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46708014

SmartIS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46708014
DIČ
2023598137
Sídlo
Zámocká 3, 811 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJán Papula+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SmartIS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 8. 2012. Vo vedení firmy: Ján Papula a Ivan Kubica. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € (+87,2 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1692. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
+87 %
Od 2014
−49 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−79 %2016+140 %2017−30 %2018−20 %2019+32 %2020−19 %2021−12 %2022−13 %2023+69 %2024−29 %2025+87 %
  • Najlepší rok
    2016, +140 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    42,4 %
    +96,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    61,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    60,5 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,2 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby22 000 €11 750 €16 516 €9 750 €11 250 €12 750 €15 750 €11 960 €14 931 €21 341 €8 895 €43 133 €
Výsledok hospodárenia9 318 €−6 317 €4 358 €−401 €−2 640 €−1 058 €1 284 €−570 €369 €2 871 €−1 056 €9 752 €
Aktíva spolu15 395 €6 077 €12 269 €7 696 €8 097 €10 738 €11 986 €10 512 €13 226 €15 014 €14 242 €27 788 €
Vlastné imanie15 055 €5 737 €12 054 €7 696 €8 097 €10 738 €11 796 €10 512 €11 082 €10 713 €14 242 €15 298 €
Podané26. 6. 202629. 6. 202529. 6. 202427. 6. 202313. 6. 202228. 6. 202123. 9. 202030. 6. 20193. 6. 201831. 5. 201731. 3. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1692. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023598137
platiteľ od 7. 4. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zámocká 3, 811 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 8. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 83144/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosť,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 74 tis. € · posledná 20. 1. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251692. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

81 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 81.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 11. 2022Nový spoločníkJán Papula, podiel 50 %
  3. 17. 11. 2022Nový spoločníkIvan Kubica, podiel 50 %
  4. 7. 4. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023598137
  5. 2. 8. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46708014

SmartIS, s. r. o. – tržby 22 tis. € – IČO 46708014