SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46716602

LeadIN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012

predtým ProgressPeople s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
46716602
DIČ
2023542719
Sídlo
Grösslingová 51, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Eva Štefanková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LeadIN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 20. 6. 2012. Vo vedení firmy: Eva Štefanková. V roku 2025 mala firma tržby 399 tis. € (+6,0 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať165. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
399 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+742 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+133 %2016+9 %2017+17 %2018+27 %2019+45 %2020−22 %2021+21 %2022+8 %2023+48 %2024−4 %2025+6 %
  • Najlepší rok
    2015, +133 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,9 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,6 %
    −4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,7 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,1 %
    −3,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby399 361 €376 645 €394 353 €265 585 €246 973 €203 541 €262 297 €180 394 €141 859 €120 751 €110 498 €47 423 €—
Výsledok hospodárenia15 746 €21 130 €63 948 €26 960 €22 141 €3 268 €32 749 €8 257 €394 €1 621 €5 492 €2 943 €4 086 €
Aktíva spolu422 945 €442 198 €305 600 €314 190 €209 350 €194 119 €227 299 €117 074 €100 614 €110 138 €69 968 €53 843 €25 492 €
Vlastné imanie164 684 €154 744 €133 614 €81 494 €60 448 €38 307 €38 250 €17 246 €11 538 €14 051 €17 429 €11 937 €8 995 €
Podané14. 2. 20264. 3. 20251. 3. 202415. 2. 202310. 2. 202217. 3. 202116. 3. 202025. 6. 201929. 6. 201829. 6. 201728. 3. 201615. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
165. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023542719
platiteľ od 10. 10. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Grösslingová 51, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 82194/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
ATAIRU s.r.o. · ProgressPeople s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • administratívne služby,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • služby požičovní,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025165. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 14. 2. 2026 · 10 záznamov

  1. 14. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 1. 2021Presun sídlaGrösslingová 51 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Nedbalova 12 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  3. 22. 5. 2020Presun sídlaNedbalova 12 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Pezinská 11 Svätý Jur
  4. 24. 9. 2019Nový spoločníkMgr. Eva Štefanková, podiel 100 %
  5. 2. 3. 2018Zmena obchodného menaLeadIN s.r.o.predtým ATAIRU s.r.o.
  6. 16. 6. 2017Presun sídlaPezinská 11 Svätý Jurpredtým Školská 80 Dunajská Lužná
  7. 24. 5. 2014Zmena obchodného menaATAIRU s.r.o.predtým ProgressPeople s.r.o.
  8. 31. 1. 2013Nový člen vedeniaMgr. Eva Štefanková, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46716602

LeadIN s.r.o. – tržby 399 tis. € – IČO 46716602