SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46721843

Jobflexx, k.s.

AktívnaKomanditná spoločnosť · Bratislava · od 2012

predtým KOffice, k.s.

IČO
46721843
DIČ
2023559472
Sídlo
Trnavská cesta 27/B, 831 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KomplementárJobflex s.r.o.+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Jobflexx, k.s. je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 14. 6. 2012. Vo vedení firmy: Jobflex s.r.o., Andreas Kaufmann a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 324 tis. € (−4,6 %) a zisk 160 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať533. z 4 183 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
324 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2013
+104 %
0200 tis.400 tis.2013—2015−52 %2016−34 %2017+282 %2018+5 %2019+7 %2020+25 %2021+7 %2022+15 %2023−7 %2024+8 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,1 %
  • Najlepší rok
    2017, +282 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    49,4 %
    −1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    48,0 %
    −51,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    41,4 %
    −39,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,7 %
    −5,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby323 914 €339 600 €313 443 €337 944 €293 400 €273 713 €219 778 €204 713 €194 751 €50 923 €76 578 €—159 091 €
Výsledok hospodárenia159 919 €172 981 €157 408 €159 982 €163 535 €170 990 €116 454 €111 194 €112 184 €18 515 €31 643 €13 887 €81 884 €
Aktíva spolu386 011 €213 290 €207 318 €330 451 €411 287 €461 316 €422 492 €360 825 €325 312 €199 105 €204 835 €174 912 €203 523 €
Vlastné imanie333 150 €173 231 €157 658 €278 076 €395 043 €405 702 €410 920 €342 465 €274 272 €192 087 €198 573 €166 930 €188 043 €
Podané26. 3. 202614. 2. 202528. 2. 20249. 3. 202311. 3. 20229. 3. 20219. 3. 20206. 3. 201913. 2. 20189. 3. 201726. 2. 201626. 2. 201527. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
533. z 4 183 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023559472
platiteľ od 10. 10. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trnavská cesta 27/B, 831 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Komanditná spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sr, vložka 1725/B
Základné imanie
1 250 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KOffice, k.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • administratívne služby.od 2020
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2020
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2020
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025533. z 4 183
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 19. 6. 2026Nový spoločníkAndreas Florian Kaufmann, podiel 80 %
  2. 19. 6. 2026Nový spoločníkEva Kaufmann, podiel 20 %
  3. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 27. 2. 2023Nový člen vedeniaIng. Mária Červencová Páleníková, štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
  5. 13. 11. 2015Nový člen vedeniaAndreas Kaufmann, štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
  6. 10. 10. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023559472
  7. 14. 6. 2012Vznik firmyKomanditná spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46721843

Jobflexx, k.s. – tržby 324 tis. € – IČO 46721843