SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46722572

G&A s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2012
IČO
46722572
DIČ
2023559406
Sídlo
Miki Waltariho 7097/3, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľIlyas Aliev

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

G&A s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 14. 7. 2012. Vo vedení firmy: Ilyas Aliev. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2705. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
×4,5
Od 2013
−68 %
010 tis.20 tis.30 tis.2013—2014+1 %2015−3 %2017+8 %2018−52 %2020−86 %2025×4,5
  • Najlepší rok
    2025, ×4,5

Ukazovatele 2025

  • ROE
    24,1 %
    +30,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,3 %
    +26,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,9 %
    +1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby6 800 €————1 500 €—10 800 €22 600 €20 900 €21 600 €21 300 €
Výsledok hospodárenia5 740 €−1 060 €−1 137 €−1 789 €−1 453 €135 €−1 891 €993 €15 588 €15 004 €15 008 €14 459 €
Aktíva spolu27 011 €20 211 €20 211 €20 528 €35 372 €36 825 €42 180 €44 071 €44 105 €36 823 €36 178 €35 298 €
Vlastné imanie23 801 €18 061 €19 121 €20 258 €20 547 €21 237 €21 102 €22 993 €37 588 €36 823 €36 076 €34 805 €
Podané26. 6. 202621. 6. 20251. 7. 202423. 6. 202330. 3. 202230. 3. 202131. 3. 202029. 4. 201929. 3. 201818. 2. 20166. 3. 201524. 9. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2705. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Miki Waltariho 7097/3, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 56018/T
Základné imanie
20 000 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252705. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 9. 2023Presun sídlaMiki Waltariho 7097/3 Piešťanypredtým Dopravná 51 Bratislava
  3. 23. 10. 2012Nový člen vedeniaIlyas Aliev, konateľ
  4. 14. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46722572

G&A s. r. o. – tržby 7 tis. € – IČO 46722572