SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46728457

GALANDA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Snina · od 2013
IČO
46728457
DIČ
2023716288
Sídlo
Palárikova 3972/41, 069 01 Snina
firmy v okolí

KonateľJozef Galanda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GALANDA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Snina, v registri od 12. 3. 2013. Vo vedení firmy: Jozef Galanda. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € (−29,1 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5030. z 6 448 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
−29 %
Od 2014
−70 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+7 %2016+39 %2017+177 %2018−89 %2019+35 %2020+4 %2021+12 %2022−14 %2024−33 %2025−29 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +177 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -33,4 %
    −38,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -25,3 %
    −29,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,9 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,4 %
    +1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 916 €23 868 €—35 565 €41 397 €36 920 €35 522 €26 292 €235 690 €85 033 €60 958 €56 843 €—
Výsledok hospodárenia−5 652 €1 122 €1 717 €−219 €1 651 €661 €−823 €−31 390 €2 940 €3 434 €1 876 €1 809 €−198 €
Aktíva spolu192 873 €198 685 €83 376 €122 656 €83 375 €74 264 €37 630 €27 480 €66 657 €106 412 €54 714 €55 034 €15 302 €
Vlastné imanie22 342 €25 994 €15 022 €14 736 €15 021 €13 304 €−17 357 €−16 533 €14 859 €59 819 €—54 511 €15 302 €
Podané28. 6. 20265. 6. 20261. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202229. 4. 202127. 10. 20201. 7. 201927. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5030. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023716288
platiteľ od 1. 3. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palárikova 3972/41, 069 01 Snina
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 3. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 27604/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Snina.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • prenájom automobilovod 2013
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2013
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2013
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2013
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255030. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 9. 2022Presun sídlaPalárikova 3972/41 Sninapredtým Komenského 2827/105 Snina
  3. 30. 9. 2022Nový spoločníkJozef Galanda, podiel 100 %
  4. 1. 3. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023716288
  5. 12. 3. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46728457

GALANDA s.r.o. – tržby 17 tis. € – IČO 46728457