SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46730702

SIKERS SVIT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svit · od 2012
IČO
46730702
DIČ
2023558350
Sídlo
Hlavná 15, 059 21 Svit
firmy v okolí

KonateľJán Kasaj

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SIKERS SVIT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svit, v registri od 12. 7. 2012. Vo vedení firmy: Ján Kasaj. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+13,3 %) a zisk 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať455. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+13 %
Od 2014
+83 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015+47 %2016+218 %2017−61 %2018−27 %2019−11 %2020−39 %2021+36 %2022+13 %2023+173 %2024−47 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,7 %
  • Najlepší rok
    2016, +218 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,4 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,4 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,2 %
    +10,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 078 647 €952 230 €1 807 164 €660 768 €586 210 €429 877 €702 370 €785 900 €1 079 986 €2 748 427 €865 241 €587 828 €—
Výsledok hospodárenia24 776 €19 762 €25 189 €14 597 €2 484 €6 055 €26 668 €10 956 €11 546 €17 516 €14 884 €−32 289 €−41 €
Aktíva spolu728 141 €498 773 €606 238 €606 368 €355 160 €434 847 €476 540 €435 005 €427 722 €593 865 €459 612 €223 278 €267 138 €
Vlastné imanie238 773 €213 997 €199 935 €189 602 €70 625 €66 816 €53 195 €26 527 €15 572 €4 026 €−13 490 €−28 374 €3 914 €
Podané29. 3. 202627. 3. 202531. 3. 202428. 4. 202314. 4. 202228. 10. 202230. 6. 202026. 3. 201926. 3. 201829. 3. 201723. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
455. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023558350
platiteľ od 1. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 15, 059 21 Svit
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 26301/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svit.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctvaod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
44 zmlúv
spolu 3,7 mil. € · posledná 15. 9. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025455. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 5. 2020Zápis konečného užívateľa výhodJán Kasaj
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJán Kasaj
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJán Kasaj
  5. 1. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023558350
  6. 12. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46730702

SIKERS SVIT, s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 46730702