SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46732101

CAREOFAIR s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Beluša · od 2012

predtým INFOLAB Slovakia, s. r. o.

IČO
46732101
DIČ
2023541421
Sídlo
Kpt. Nálepku 454/31, 018 61 Beluša
firmy v okolí

KonateľRNDr. Martin Petríček+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CAREOFAIR s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Beluša, v registri od 22. 6. 2012. Vo vedení firmy: Martin Petríček a Monika Petríčková. V roku 2025 mala firma tržby 1,3 mil. € (−60,2 %) a zisk 140 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať135. z 1 682 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,3 mil. €
Za rok
−60 %
Od 2013
+1242 %
02 mil.4 mil.2013—2014−8 %2015+29 %2016+145 %2017−43 %2018+142 %2019+26 %2020+83 %2021+5 %2022−6 %2023−34 %2024×5,72025−60 %
  • Priemerný rast ročne
    +24,2 %
  • Najlepší rok
    2024, ×5,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,6 %
    +3,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    73,2 %
    −16,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,7 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,6 %
    −7,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 323 980 €3 326 479 €584 945 €891 012 €951 280 €902 682 €493 023 €391 167 €161 783 €284 748 €116 179 €90 371 €98 622 €
Výsledok hospodárenia140 370 €224 040 €91 836 €55 759 €65 979 €143 969 €23 546 €12 054 €8 869 €6 949 €4 786 €5 870 €7 460 €
Aktíva spolu591 606 €1 018 394 €819 046 €934 019 €493 495 €508 950 €309 479 €220 081 €111 120 €163 422 €69 250 €82 989 €36 988 €
Vlastné imanie191 659 €250 715 €213 932 €339 550 €321 869 €261 979 €89 453 €50 297 €43 004 €34 136 €27 187 €22 401 €16 530 €
Podané10. 6. 202628. 4. 202527. 3. 202424. 7. 202327. 3. 202229. 3. 202130. 6. 202022. 6. 201929. 6. 201829. 5. 201726. 2. 201623. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
135. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
49 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023541421
platiteľ od 1. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kpt. Nálepku 454/31, 018 61 Beluša
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26503/R
Základné imanie
7 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
INFOLAB Slovakia, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Beluša.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • administratívne službyod 2012
  • reklamná a propagačná činnosťod 2012
  • ozvučovanie interiérov a exteriérovod 2012
  • organizovanie kurzov, seminárov a školeníod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do 3,5 t celkovej hmotnostiod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
41 zmlúv
spolu 900 tis. € · posledná 26. 8. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025135. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 8. 2024Nový člen vedeniaIng. Monika Petríčková, konateľ
  3. 11. 2. 2022Zmena obchodného menaCAREOFAIR s. r. o.predtým INFOLAB Slovakia, s. r. o.
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodRNDr. Martin Petríček
  5. 16. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Monika Petríčková
  6. 16. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodRNDr. Martin Petríček
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodRNDr. Martin Petríček
  8. 1. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023541421
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46732101

CAREOFAIR s. r. o. – tržby 1,3 mil. € – IČO 46732101