SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46736417

EV-mont, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2012
IČO
46736417
DIČ
2023555369
Sídlo
Rakytovská cesta 6C, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Varáček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EV-mont, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 5. 7. 2012. Vo vedení firmy: Peter Varáček. V roku 2025 mala firma tržby 594 tis. € (+4,6 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať25. z 134 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
594 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2013
+157 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−22 %2015−4 %2016+66 %2017+25 %2018−38 %2019+65 %2020−5 %2021−2 %2022+177 %2023−6 %2024−36 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,2 %
  • Najlepší rok
    2022, +177 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,4 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,2 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    −3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,6 %
    +23,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby593 528 €567 638 €889 625 €950 593 €342 929 €349 519 €366 026 €222 014 €360 891 €287 998 €173 981 €181 084 €230 782 €
Výsledok hospodárenia20 329 €32 930 €55 709 €97 897 €42 800 €33 517 €52 222 €1 126 €23 540 €16 011 €−1 287 €6 204 €−829 €
Aktíva spolu651 708 €482 506 €624 911 €487 945 €522 841 €468 720 €467 199 €317 368 €159 455 €129 961 €98 507 €119 700 €95 109 €
Vlastné imanie328 164 €356 221 €323 292 €267 583 €169 686 €126 886 €93 369 €41 627 €40 501 €16 961 €950 €2 236 €−3 968 €
Podané9. 6. 202614. 5. 202529. 5. 202427. 6. 202314. 6. 202230. 4. 202116. 6. 20206. 3. 201914. 5. 201829. 6. 201729. 6. 201629. 4. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
25. z 134 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
6 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023555369
platiteľ od 1. 8. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rakytovská cesta 6C, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 22484/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
27110 Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 374 tis. € · posledná 11. 12. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202525. z 134
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 10. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Varáček
  3. 5. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46736417

EV-mont, s. r. o. – tržby 594 tis. € – IČO 46736417