SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46736565

ELIS-DENT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2012

predtým MUDr. Oliver Parilák, stomatológia s.r.o.

IČO
46736565
DIČ
2023568459
Sídlo
ul. 1. mája 2045/21, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľMDDr. Alžbeta Pipta Šteňková+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELIS-DENT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 28. 6. 2012. Vo vedení firmy: Alžbeta Pipta Šteňková, Milan Šteňko a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 199 tis. € (−12,2 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať590. z 1 181 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
199 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2013
+403 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+8 %2015+3 %2016+1 %2017−5 %2018+59 %2019+48 %2020+15 %2021+9 %2022+62 %2023+14 %2024−1 %2025−12 %
  • Najlepší rok
    2022, +62 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,8 %
    +9,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,1 %
    +20,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,3 %
    +7,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,5 %
    +19,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby199 222 €226 853 €229 944 €201 263 €124 325 €113 929 €99 066 €66 777 €42 128 €44 148 €43 922 €42 700 €39 574 €
Výsledok hospodárenia19 504 €1 137 €18 268 €17 413 €18 957 €5 489 €−2 939 €6 290 €−1 083 €4 973 €5 809 €5 601 €3 761 €
Aktíva spolu235 563 €120 124 €138 669 €128 229 €61 527 €42 106 €64 073 €18 420 €11 724 €17 980 €20 808 €18 291 €11 715 €
Vlastné imanie88 443 €68 939 €67 802 €49 534 €32 121 €13 164 €7 675 €10 707 €4 417 €10 473 €11 277 €10 789 €7 725 €
Podané10. 3. 202613. 3. 202511. 3. 20248. 3. 20239. 3. 202211. 3. 202119. 2. 202012. 3. 201924. 3. 20182. 3. 201714. 3. 201610. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
590. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ul. 1. mája 2045/21, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 26239/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MUDr. Oliver Parilák, stomatológia s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: špecializovaná ambulancia v špecializačnom odbore stomatológiaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
21 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025590. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 12. 2018Nový spoločníkMDDr. Alžbeta Pipta Šteňková, podiel 80 %
  3. 8. 12. 2018Nový spoločníkMUDr. Milan Šteňko, podiel 20 %
  4. 26. 11. 2018Nový člen vedeniaPhDr. Viktor Pipta, konateľ
  5. 23. 5. 2018Zmena obchodného menaELIS-DENT, s.r.o.predtým MUDr. Oliver Parilák, stomatológia s.r.o.
  6. 23. 5. 2018Presun sídlaul. 1. mája 2045/21 Humennépredtým Laborecká 18 Humenné
  7. 15. 5. 2018Nový člen vedeniaMDDr. Alžbeta Pipta Šteňková, konateľ
  8. 15. 5. 2018Nový člen vedeniaMUDr. Milan Šteňko, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46736565

ELIS-DENT, s.r.o. – tržby 199 tis. € – IČO 46736565