SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46737049

ABAU-MAL s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46737049
DIČ
2023553070
Sídlo
Štefana Králika 6172/8, 841 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Bugaj

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ABAU-MAL s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 27. 6. 2012. Vo vedení firmy: Peter Bugaj. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € (−90,7 %) a stratu 157 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7909. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
−91 %
Od 2013
−93 %
020 tis.40 tis.2013—2014−95 %2020×9,82021−68 %2022×4,42023+6 %2024+8 %2025−91 %
  • Najlepší rok
    2020, ×9,8
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 095 €22 561 €20 862 €19 656 €4 485 €14 109 €—————1 440 €31 106 €
Výsledok hospodárenia−157 €817 €70 €54 €45 €84 €—−2 €−480 €−480 €−480 €−663 €55 €
Aktíva spolu4 332 €4 489 €3 345 €3 272 €3 216 €3 178 €3 079 €4 039 €4 521 €4 521 €4 521 €5 144 €5 343 €
Vlastné imanie3 992 €4 149 €3 332 €3 262 €3 208 €3 163 €3 079 €3 079 €3 081 €3 561 €4 041 €4 522 €5 185 €
Podané23. 3. 202625. 3. 202517. 3. 202426. 3. 202326. 3. 202222. 3. 202117. 3. 202017. 3. 201920. 9. 201820. 3. 201721. 3. 201619. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7909. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023553070
platiteľ od 18. 1. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefana Králika 6172/8, 841 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 82334/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • sťahovacie služby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257909. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 1. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023553070
  3. 27. 6. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46737049

ABAU-MAL s. r. o. – tržby 2 tis. € – IČO 46737049