SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46738240

Match point s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46738240
DIČ
2023559912
Sídlo
Na mýte 11, 841 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJarmila Lustigová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Match point s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 7. 2012. Vo vedení firmy: Jarmila Lustigová a Mario Benáček. V roku 2025 mala firma tržby 55 tis. € (+76,1 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4944. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
55 tis. €
Za rok
+76 %
Od 2013
+231 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2015−36 %2016+55 %2017+108 %2018−8 %2019−31 %2020+51 %2021−20 %2022+58 %2023−15 %2024−11 %2025+76 %
  • Najlepší rok
    2017, +108 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,5 %
    +5,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,9 %
    +12,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,5 %
    +10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,9 %
    −15,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby54 504 €30 958 €34 810 €41 106 €26 064 €32 445 €21 516 €31 359 €34 128 €16 394 €10 603 €16 469 €
Výsledok hospodárenia9 009 €3 370 €4 032 €3 837 €5 219 €155 €2 272 €2 504 €1 032 €1 788 €1 788 €2 345 €
Aktíva spolu51 464 €49 628 €53 058 €52 303 €52 029 €48 288 €10 687 €8 448 €4 667 €14 791 €14 791 €11 818 €
Vlastné imanie37 636 €28 627 €25 257 €21 225 €17 388 €12 169 €———9 303 €9 303 €6 479 €
Podané30. 6. 202625. 6. 20253. 6. 202414. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202110. 10. 20201. 7. 20192. 7. 201826. 6. 201730. 6. 201617. 12. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4944. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023559912
platiteľ od 1. 1. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na mýte 11, 841 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 82669/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2012
  • Prevádzkovanie verejných WCod 2012
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2012
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254944. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2023559912
  3. 3. 4. 2013Nový spoločníkMário Benáček, podiel 50 %
  4. 3. 4. 2013Nový spoločníkJarmila Lustigová, podiel 50 %
  5. 15. 3. 2013Nový člen vedeniaMario Benáček, konateľ
  6. 12. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46738240

Match point s. r. o. – tržby 55 tis. € – IČO 46738240