SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46740112

1ENERGY s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012
IČO
46740112
DIČ
2023559604
Sídlo
Werferova 6, 040 11 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľMgr. Tomáš Vrbovský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

1ENERGY s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 10. 7. 2012. Vo vedení firmy: Tomáš Vrbovský a Martin Palko. V roku 2025 mala firma tržby 70 tis. € (+1,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2036. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
70 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2013
−75 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2015−55 %2016−81 %2017×72018−64 %2019+270 %2020+20 %2021−71 %2022−5 %2023−4 %2024−3 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    −11,0 %
  • Najlepší rok
    2017, ×7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,9 %
    +6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    8,8 %
    +7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    162,8 %
    +16,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby70 490 €69 354 €71 581 €74 655 €78 816 €270 891 €226 298 €61 088 €168 127 €23 952 €127 534 €—283 898 €
Výsledok hospodárenia5 536 €1 252 €5 085 €7 103 €−5 841 €7 144 €36 847 €3 971 €18 250 €−18 953 €−106 856 €2 703 €4 355 €
Aktíva spolu63 198 €98 345 €78 962 €85 904 €84 491 €112 036 €120 392 €49 041 €83 567 €48 501 €51 989 €149 581 €148 377 €
Vlastné imanie−39 716 €−45 251 €−46 503 €−51 588 €−58 691 €−52 850 €−59 994 €−96 841 €−100 812 €−119 062 €−100 109 €6 747 €4 043 €
Podané28. 5. 202624. 6. 20254. 6. 202429. 3. 202330. 5. 202229. 6. 20212. 6. 20205. 6. 20196. 3. 201830. 3. 201727. 3. 201631. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2036. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023559604
platiteľ od 1. 8. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Werferova 6, 040 11 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 30199/V
Základné imanie
6 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

35 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • skladovanieod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 9. 8. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252036. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

392 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 392.

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 5. 2022Presun sídlaWerferova 6 Košice - mestská časť Juhpredtým Mojmírova 8 Košice
  3. 7. 5. 2022Nový spoločníkMartin Palko, podiel 50 %
  4. 7. 5. 2022Nový spoločníkMgr. Tomáš Vrbovský, podiel 50 %
  5. 10. 11. 2017Nový člen vedeniaMartin Palko, konateľ
  6. 10. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46740112

1ENERGY s.r.o. – tržby 70 tis. € – IČO 46740112