SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46741691

UMS Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dlhá nad Váhom · od 2012
IČO
46741691
DIČ
2023561760
Sídlo
927 05 Dlhá nad Váhom
firmy v okolí

KonateľMgr. Miroslav Kálazi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

UMS Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dlhá nad Váhom, v registri od 7. 7. 2012. Vo vedení firmy: Miroslav Kálazi. V roku 2025 mala firma tržby 144 tis. € (−12,6 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2291. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
144 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2014
+52 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−87 %2016+132 %2017×11,42018−35 %2019−1 %2020−53 %2021+50 %2022−3 %2023+34 %2024−14 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,9 %
  • Najlepší rok
    2017, ×11,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,3 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,5 %
    −25,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,5 %
    −10,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,3 %
    −5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby143 865 €164 529 €191 476 €142 967 €147 410 €98 073 €210 625 €211 684 €325 989 €28 664 €12 366 €94 371 €—
Výsledok hospodárenia10 572 €22 272 €29 497 €−290 €−25 692 €−18 273 €−2 348 €1 281 €26 788 €4 291 €3 668 €7 369 €—
Aktíva spolu124 056 €116 550 €90 000 €69 218 €97 905 €113 246 €142 124 €99 689 €111 290 €37 676 €17 707 €52 869 €5 000 €
Vlastné imanie64 134 €53 562 €31 290 €1 793 €2 083 €27 775 €46 049 €48 397 €47 116 €20 328 €16 038 €12 369 €5 000 €
Podané12. 6. 202622. 6. 202510. 6. 202431. 8. 202324. 6. 202211. 2. 202214. 10. 202015. 6. 201922. 6. 201820. 6. 201727. 3. 201624. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2291. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023561760
platiteľ od 20. 1. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
927 05 Dlhá nad Váhom
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 29739/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dlhá nad Váhom.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • nástrojárstvood 2012
  • zámočníctvood 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252291. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 1. 2015Presun sídla420 Dlhá nad Váhompredtým 189 Dlhá nad Váhom
  3. 20. 1. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023561760
  4. 7. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46741691