SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46744592

DAKY, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46744592
DIČ
2023566336
Sídlo
Krásnohorská 3, 851 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľDaniela Stojkovičová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DAKY, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 7. 2012. Vo vedení firmy: Daniela Stojkovičová. V roku 2025 mala firma tržby 793 tis. € (+6,6 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať247. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
793 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2014
+216 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+46 %2016−8 %2017−0 %2018+4 %2019+6 %2020+1 %2021−2 %2022+21 %2023+38 %2024+22 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,0 %
  • Najlepší rok
    2015, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,6 %
    +5,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    14,1 %
    +45,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,1 %
    −74,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby792 554 €743 232 €611 480 €442 453 €366 523 €372 693 €369 311 €348 130 €335 641 €337 307 €366 277 €250 455 €—
Výsledok hospodárenia20 278 €−22 900 €−35 575 €−118 582 €−60 909 €−47 643 €28 395 €6 581 €−6 762 €−63 217 €−66 314 €−21 452 €−258 €
Aktíva spolu143 676 €73 637 €91 433 €51 255 €54 527 €44 120 €43 508 €41 302 €49 544 €40 046 €27 164 €33 347 €38 796 €
Vlastné imanie2 707 €−53 146 €−30 246 €−113 253 €−55 580 €−46 647 €996 €−27 399 €−33 979 €−58 217 €−61 314 €−16 814 €4 702 €
Podané6. 3. 202627. 3. 202526. 3. 202427. 3. 202314. 3. 202215. 6. 20211. 7. 202027. 3. 20194. 3. 201819. 3. 201731. 3. 201624. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
247. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023566336
platiteľ od 7. 10. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krásnohorská 3, 851 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 82601/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • počítačové služby,od 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025247. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 10. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023566336
  3. 10. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46744592

DAKY, s. r. o. – tržby 793 tis. € – IČO 46744592