SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46749811

B&Š HoReCa, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2012
IČO
46749811
DIČ
2023547625
Sídlo
I. Bukovčana 30, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIgor Bohuš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

B&Š HoReCa, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 3. 7. 2012. Vo vedení firmy: Igor Bohuš a Vladimír Štanga. V roku 2025 mala firma tržby 760 tis. € (+0,6 %) a stratu 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať107. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
760 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2013
−19 %
01 mil.2 mil.2013—2018+81 %2019−10 %2020−63 %2021−20 %2022+33 %2023+20 %2024+5 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,7 %
  • Najlepší rok
    2018, +81 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,0 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -3,5 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    103,1 %
    +3,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby759 585 €755 115 €720 284 €600 900 €450 980 €563 469 €1 523 105 €1 693 826 €————936 596 €
Výsledok hospodárenia−15 152 €−17 635 €−26 759 €−32 565 €−45 337 €−46 511 €−65 610 €9 573 €9 314 €35 094 €14 599 €19 968 €−12 484 €
Aktíva spolu433 579 €431 519 €453 072 €430 095 €443 204 €533 296 €614 414 €647 239 €550 943 €397 609 €254 120 €297 137 €206 588 €
Vlastné imanie−13 237 €1 915 €9 550 €36 309 €18 874 €34 212 €80 723 €146 333 €136 759 €156 547 €121 453 €106 855 €86 887 €
Podané30. 6. 202629. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202329. 6. 202312. 11. 202127. 10. 20203. 4. 20195. 5. 201821. 4. 201724. 3. 201617. 4. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
107. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023547625
platiteľ od 1. 8. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
I. Bukovčana 30, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26559/R
Základné imanie
100 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • Reklamné a marketingové službyod 2012
  • Sanácia výčapnej a nápojovej technikyod 2012
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • Organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Administratívne službyod 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025107. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

22 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 22.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 9. 2020Presun sídlaI. Bukovčana 30 Prievidzapredtým SNP 35/5 Lehota pod Vtáčnikom
  3. 3. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46749811

B&Š HoReCa, s. r. o. – tržby 760 tis. € – IČO 46749811