SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46755063

STIMAVIT, s.r.o

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2012
IČO
46755063
DIČ
2023556348
Sídlo
Rieka 817, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľĽudmila Pavlíková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STIMAVIT, s.r.o je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 11. 7. 2012. Vo vedení firmy: Ľudmila Pavlíková. V roku 2025 mala firma tržby 23 tis. € (−42,8 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2980. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
23 tis. €
Za rok
−43 %
Od 2014
−79 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−29 %2016−56 %2017+166 %2018−2 %2019−50 %2020−96 %2021×146,22022−100 %2023×363,62024+33 %2025−43 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,3 %
  • Najlepší rok
    2023, ×363,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,4 %
    −13,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,8 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,7 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,5 %
    −23,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby22 625 €39 570 €29 819 €82 €233 969 €1 600 €44 290 €87 911 €89 952 €33 778 €77 170 €108 729 €—
Výsledok hospodárenia−2 136 €1 757 €−5 657 €−10 271 €143 116 €−8 074 €16 015 €50 171 €74 851 €8 105 €20 704 €5 014 €398 €
Aktíva spolu288 163 €297 477 €386 030 €400 045 €443 610 €215 707 €226 604 €198 425 €150 782 €114 626 €124 190 €47 618 €38 073 €
Vlastné imanie283 976 €224 519 €222 762 €235 465 €315 574 €116 602 €124 676 €164 517 €114 346 €39 495 €31 390 €10 686 €5 672 €
Podané31. 3. 202625. 3. 202527. 3. 202427. 3. 202330. 6. 202230. 3. 202129. 6. 202028. 6. 202124. 6. 202129. 6. 201730. 6. 20161. 7. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2980. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023556348
platiteľ od 15. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rieka 817, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 56999/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • stolárstvood 2012
  • výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2012
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2012
  • výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 2012
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2012
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252980. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023556348
  3. 11. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46755063

STIMAVIT, s.r.o – tržby 23 tis. € – IČO 46755063