SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46757198

MOCSY s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Okoličná na Ostrove · od 2012
IČO
46757198
DIČ
2023559615
Sídlo
946 13 Okoličná na Ostrove
firmy v okolí

KonateľAttila Mocsonoky

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MOCSY s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Okoličná na Ostrove, v registri od 19. 7. 2012. Vo vedení firmy: Attila Mocsonoky. V roku 2025 mala firma tržby 120 tis. € (+21,0 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2463. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
120 tis. €
Za rok
+21 %
Od 2013
+10 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−11 %2015+8 %2016−4 %2017+4 %2018+5 %2019−7 %2020−12 %2021+22 %2022+33 %2023−9 %2024−26 %2025+21 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,6 %
    +2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,9 %
    +5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,0 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,6 %
    −13,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby120 113 €99 240 €134 487 €147 857 €110 826 €90 978 €102 991 €110 725 €105 241 €100 715 €104 933 €97 372 €109 582 €
Výsledok hospodárenia5 552 €1 930 €1 513 €9 461 €−159 €1 222 €−1 904 €1 750 €4 517 €4 930 €12 555 €6 746 €3 739 €
Aktíva spolu69 487 €74 174 €75 827 €68 472 €60 208 €52 084 €60 089 €72 805 €80 739 €45 649 €49 342 €37 332 €40 773 €
Vlastné imanie62 119 €56 566 €54 637 €53 123 €43 662 €43 821 €42 599 €44 503 €42 753 €38 236 €33 306 €20 751 €14 005 €
Podané9. 3. 20264. 3. 202528. 2. 202426. 6. 202316. 3. 20222. 6. 202128. 3. 202029. 4. 201919. 6. 201827. 3. 201728. 6. 201627. 4. 201513. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2463. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023559615
platiteľ od 1. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
946 13 Okoličná na Ostrove
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 32145/N
Základné imanie
10 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Okoličná na Ostrove.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • Reklamné a marketingové službyod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Medzinárodná cestná nákladná dopravaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 11. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252463. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023559615
  3. 19. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46757198

MOCSY s.r.o. – tržby 120 tis. € – IČO 46757198