SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46759816

MIRABO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Smolenice · od 2012
IČO
46759816
DIČ
2023642060
Sídlo
Komenského 1334/27A, 919 04 Smolenice
firmy v okolí

KonateľRadovan Botta

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MIRABO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smolenice, v registri od 16. 11. 2012. Vo vedení firmy: Radovan Botta. V roku 2025 mala firma tržby 80 tis. € (−7,2 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2909. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
80 tis. €
Za rok
−7 %
Od 2013
−10 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+37 %2015−44 %2016+47 %2017+9 %2020+0 %2021+37 %2022+16 %2023−70 %2024+67 %2025−7 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,9 %
  • Najlepší rok
    2024, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,7 %
    −1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,4 %
    −4,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,7 %
    −3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,3 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020172016201520142013
Tržby79 631 €85 797 €51 384 €173 309 €149 009 €108 573 €108 486 €99 097 €67 314 €120 558 €88 284 €
Výsledok hospodárenia6 921 €9 118 €−20 066 €11 401 €32 260 €−680 €−5 323 €−3 362 €−5 982 €8 736 €3 618 €
Aktíva spolu79 572 €72 631 €82 489 €111 329 €107 267 €59 695 €123 979 €163 235 €88 690 €99 676 €67 469 €
Vlastné imanie73 797 €66 876 €33 906 €53 972 €42 571 €10 311 €18 668 €23 992 €21 372 €27 354 €18 618 €
Podané12. 2. 202611. 3. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202220. 10. 20212. 7. 201830. 6. 201718. 7. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2909. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023642060
platiteľ od 12. 1. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Komenského 1334/27A, 919 04 Smolenice
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 11. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 30472/T
Základné imanie
15 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Smolenice.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252909. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2019Presun sídlaKomenského 1334/27A Smolenicepredtým Štúrova 723/42 Smolenice
  3. 12. 1. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023642060
  4. 16. 11. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46759816

MIRABO s.r.o. – tržby 80 tis. € – IČO 46759816