SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46760377

G - G Solutions s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Plešivec · od 2012
IČO
46760377
DIČ
2023561221
Sídlo
1.mája 143/15, 049 11 Plešivec
firmy v okolí

KonateľIng. Jiří Krejzl

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

G - G Solutions s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Plešivec, v registri od 17. 7. 2012. Vo vedení firmy: Jiří Krejzl. V roku 2024 mala firma tržby 3 tis. € a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať164. z 188 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
3 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2013
−83 %
010 tis.20 tis.2013—2014−95 %2015×112016−57 %2017−34 %2018+209 %2019+2 %2020−3 %2021−32 %2022−46 %2023+7 %2024−11 %
  • Najlepší rok
    2015, ×11

Ukazovatele 2024

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -9,8 %
    +4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    147,4 %
    +11,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 054 €3 435 €3 216 €5 926 €8 671 €8 906 €8 743 €2 832 €4 321 €10 055 €913 €18 250 €
Výsledok hospodárenia−1 209 €−1 772 €−874 €−5 152 €−319 €133 €−1 147 €−3 038 €−1 087 €2 060 €−6 626 €−2 622 €
Aktíva spolu12 284 €12 789 €14 390 €15 417 €16 623 €14 645 €14 216 €15 755 €7 357 €4 047 €1 622 €2 218 €
Vlastné imanie−5 819 €−4 610 €−2 838 €−1 964 €3 188 €3 506 €3 373 €4 520 €−3 435 €−2 348 €−4 408 €2 218 €
Podané19. 7. 20252. 7. 202430. 6. 202323. 6. 202226. 6. 202129. 6. 202022. 6. 201930. 6. 201830. 4. 201727. 7. 201630. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
164. z 188 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023561221
platiteľ od 14. 1. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
1.mája 143/15, 049 11 Plešivec
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 30236/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Plešivec.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024164. z 188
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 7. 2025 · 3 záznamy

  1. 19. 7. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 14. 1. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023561221
  3. 17. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46760377

G - G Solutions s.r.o. – tržby 3 tis. € – IČO 46760377