SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46763015

REMIZ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2012
IČO
46763015
DIČ
2023568965
Sídlo
Kvačalova 10/1231, 010 04 Žilina
firmy v okolí

KonateľĽubomír Jánošík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

REMIZ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 31. 7. 2012. Vo vedení firmy: Ľubomír Jánošík. V roku 2025 mala firma tržby 547 tis. € (+13,3 %) a stratu 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať591. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
547 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2013
+688 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+232 %2015−16 %2016+3 %2017+19 %2018+31 %2019−3 %2020+96 %2021+16 %2022+17 %2023−17 %2024−27 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,8 %
  • Najlepší rok
    2014, +232 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,3 %
    −4,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -11,6 %
    −14,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,4 %
    +9,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby546 949 €482 593 €662 229 €798 867 €685 237 €589 926 €301 249 €310 157 €236 845 €199 225 €193 818 €230 589 €69 437 €
Výsledok hospodárenia−17 884 €5 672 €885 €1 338 €1 191 €3 450 €8 026 €2 123 €−8 932 €3 275 €1 333 €2 965 €2 366 €
Aktíva spolu154 753 €181 054 €221 146 €259 158 €275 264 €211 830 €150 985 €129 336 €151 960 €154 418 €171 467 €177 602 €118 404 €
Vlastné imanie8 643 €26 527 €20 855 €19 970 €18 653 €17 462 €14 013 €5 986 €3 863 €12 795 €9 521 €4 627 €1 662 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202519. 3. 202424. 3. 202329. 3. 202226. 3. 20213. 8. 20201. 3. 201918. 3. 201813. 3. 201715. 3. 201618. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
591. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023568965
platiteľ od 13. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kvačalova 10/1231, 010 04 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 57101/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2012
  • skladovanieod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 31 tis. € · posledná 31. 1. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI15 tis. €31. 1. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025591. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2022Nový spoločníkĽubomír Jánošík, podiel 100 %
  3. 12. 10. 2012Presun sídlaKvačalova 10/1231 Žilinapredtým Kvačalova 12/1231 Žilina
  4. 6. 10. 2012Presun sídlaKvačalova 12/1231 Žilinapredtým 149 Porúbka
  5. 13. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023568965
  6. 31. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46763015

REMIZ s.r.o. – tržby 547 tis. € – IČO 46763015