SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46766260

R - stavby, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2012
IČO
46766260
DIČ
2023595662
Sídlo
Boženy Němcovej 4771/4, 940 02 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľRóbert Belický

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

R - stavby, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 8. 9. 2012. Vo vedení firmy: Róbert Belický. V roku 2025 mala firma tržby 24 tis. € (−78,5 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1805. z 2 514 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
24 tis. €
Za rok
−79 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+21 %2018+25 %2019×4,32020+61 %2021+50 %2022−1 %2023+55 %2024−22 %2025−79 %
  • Najlepší rok
    2019, ×4,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,3 %
    +51,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -6,5 %
    +104,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby23 991 €111 779 €144 038 €92 929 €94 257 €62 903 €38 988 €9 079 €——7 240 €5 988 €—
Výsledok hospodárenia−2 959 €−70 994 €−7 081 €305 €−6 139 €−18 964 €−2 209 €3 063 €−480 €−480 €2 746 €638 €1 061 €
Aktíva spolu45 872 €63 781 €79 331 €55 997 €46 787 €35 325 €30 283 €20 530 €10 399 €10 399 €10 399 €6 879 €6 458 €
Vlastné imanie−96 199 €−93 239 €−22 245 €−15 164 €−15 470 €−9 331 €9 633 €11 842 €8 779 €9 739 €9 445 €6 699 €6 061 €
Podané25. 2. 202617. 6. 202527. 6. 202421. 5. 202311. 3. 20229. 3. 202110. 3. 202025. 3. 201926. 6. 201830. 6. 201729. 6. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1805. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023595662
platiteľ od 1. 2. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Boženy Němcovej 4771/4, 940 02 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 32564/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • prípravné práce k realizácii staviebod 2012
  • Kuriérske službyod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251805. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 6. 2022Presun sídlaBoženy Němcovej 4771/4 Nové Zámkypredtým Komárňanská cesta 3 Nové Zámky
  3. 1. 2. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023595662
  4. 8. 9. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46766260

R - stavby, s.r.o. – tržby 24 tis. € – IČO 46766260