V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
STROAM s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalica, v registri od 26. 7. 2012. Vo vedení firmy: Michal Bolebruch. V roku 2025 mala firma tržby 100 € a stratu 324 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 30. 9. 2026 (§7a)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2016, ×7,4
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 100 € | 270 € | 740 € | 500 € | 230 € | 200 € | 0 € | 340 € | 1 000 € | 3 200 € | 435 € | 400 € | — |
| Výsledok hospodárenia | −324 € | −412 € | 367 € | 335 € | 114 € | 7 € | −259 € | 230 € | −1 050 € | 1 302 € | −140 € | −522 € | −327 € |
| Aktíva spolu | 4 615 € | 4 939 € | 5 065 € | 4 692 € | 4 309 € | 4 195 € | 4 188 € | 4 447 € | 4 697 € | 5 747 € | 4 445 € | 4 585 € | 4 627 € |
| Vlastné imanie | 4 275 € | 4 599 € | 5 012 € | 4 644 € | 4 309 € | 4 195 € | 4 188 € | 4 447 € | 4 217 € | 5 267 € | 3 965 € | 4 105 € | 4 627 € |
| Podané | 23. 3. 2026 | 22. 3. 2025 | 24. 3. 2024 | 10. 3. 2023 | 24. 2. 2022 | 14. 2. 2021 | 19. 3. 2020 | 8. 3. 2019 | 23. 3. 2018 | 20. 3. 2017 | 30. 3. 2016 | 30. 3. 2015 | 31. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 26. 7. 2012
- 14 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 29823/T
- Základné imanie
- 5 000 €
- Hlavná činnosť
- 7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
- Predchádzajúci názov
- Wolfdesign s.r.o.
Predmet činnosti
11 zapísaných činností
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
- počítačové službyod 2012
- prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
- administratívne službyod 2012
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 7112), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 30. 9. 2026 · 5 záznamov
- 30. 9. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2023562233
- 8. 5. 2026Nový spoločníkMichal Bolebruch, podiel 100 %
- 20. 4. 2026Nový člen vedeniaMichal Bolebruch, konateľ
- 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 26. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 23. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46768611