SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46774696

WIN REAL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kováčová · od 2012
IČO
46774696
DIČ
2023570494
Sídlo
Pod rybníkom 836/4, 962 37 Kováčová
firmy v okolí

KonateľAndrea Pašková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WIN REAL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kováčová, v registri od 28. 7. 2012. Vo vedení firmy: Andrea Pašková. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € (−52,7 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať111. z 159 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
−53 %
Od 2013
+14 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+131 %2015+39 %2016−43 %2017+8 %2018+59 %2019−33 %2020+55 %2021−43 %2022−13 %2023−4 %2024+53 %2025−53 %
  • Najlepší rok
    2014, +131 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    102,3 %
    +96,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    60,9 %
    +42,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    59,6 %
    +46,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,2 %
    −29,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 825 €35 570 €23 310 €24 200 €27 803 €48 617 €31 465 €46 660 €29 293 €27 053 €47 344 €34 149 €14 800 €
Výsledok hospodárenia17 209 €2 092 €660 €−935 €−7 787 €12 607 €3 924 €10 603 €4 935 €2 931 €4 133 €530 €799 €
Aktíva spolu28 867 €16 237 €16 216 €19 373 €33 406 €55 293 €35 245 €34 016 €20 006 €23 262 €15 598 €6 591 €6 846 €
Vlastné imanie28 238 €11 029 €8 937 €8 278 €9 212 €29 606 €16 999 €28 533 €17 930 €12 994 €10 064 €5 930 €5 400 €
Podané10. 2. 202619. 2. 20251. 2. 20248. 2. 202327. 1. 202218. 2. 202126. 2. 202022. 2. 201930. 5. 20182. 3. 201710. 3. 201625. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
111. z 159 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023570494
platiteľ od 14. 2. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod rybníkom 836/4, 962 37 Kováčová
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 22629/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68100 Kúpa a predaj vlastných nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kováčová.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kúpa a predaj vlastných nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025111. z 159
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kúpa a predaj vlastných nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 10. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 12. 2025Presun sídlaPod rybníkom 836/4 Kováčovápredtým Brezová 1113/11 Sliač
  3. 31. 12. 2025Nový spoločníkAndrea Pašková, podiel 100 %
  4. 14. 2. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2023570494
  5. 28. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kúpa a predaj vlastných nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46774696

WIN REAL, s.r.o. – tržby 17 tis. € – IČO 46774696