SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46780611

Hauser & partners a. s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 2012
IČO
46780611
DIČ
2023582506
Sídlo
Kopčianska 20/B, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

PredstavenstvoPhDr. Július Hauser

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hauser & partners a. s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 8. 2012. Vo vedení firmy: Július Hauser. V roku 2025 mala firma tržby 40 tis. € (+4,8 %) a zisk 2 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
40 tis. €
Za rok
+5 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+44 %2016+35 %2017−100 %2018—2019+77 %2020−10 %2021+4 %2022+8 %2023−26 %2024−25 %2025+5 %
  • Najlepší rok
    2019, +77 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,6 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,1 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,6 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby40 470 €38 605 €51 491 €69 962 €64 901 €62 691 €69 340 €39 125 €0 €16 989 €12 546 €8 718 €—
Výsledok hospodárenia1 859 €1 950 €927 €500 €508 €559 €1 265 €5 408 €−2 514 €3 465 €−1 201 €−10 894 €−5 151 €
Aktíva spolu59 868 €57 485 €62 017 €63 211 €66 769 €90 780 €111 553 €91 596 €79 216 €137 514 €142 013 €142 272 €208 806 €
Vlastné imanie59 512 €57 250 €61 852 €62 769 €65 413 €85 182 €85 888 €90 031 €79 216 €−272 294 €−275 764 €−275 505 €−241 875 €
Podané17. 3. 202615. 3. 202522. 2. 202425. 2. 20239. 2. 202221. 2. 202122. 3. 202018. 3. 201925. 3. 201824. 3. 201725. 3. 201629. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8137. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023582506
platiteľ od 30. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska 20/B, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 8. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 5597/B
Základné imanie
25 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2012
  • faktoring a forfaiting,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258137. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023582506
  3. 21. 8. 2012Vznik firmyAkciová spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46780611

Hauser & partners a. s. – tržby 40 tis. € – IČO 46780611