SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46785485

VANAS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Skalica · od 2012
IČO
46785485
DIČ
2023600315
Sídlo
L. Svobodu 1227/32, 909 01 Skalica
firmy v okolí

KonateľIng. Blanka Vaneková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VANAS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalica, v registri od 11. 9. 2012. Vo vedení firmy: Blanka Vaneková a Blanka Bestrová. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € a stratu 406 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4793. z 5 403 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2014
−94 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+1 %2016−6 %2017−57 %2018−81 %2019+3 %2020+27 %2021−5 %2022−5 %2023−7 %2024−29 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    −22,8 %
  • Najlepší rok
    2020, +27 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby9 457 €9 640 €13 537 €14 512 €15 312 €16 198 €12 788 €12 422 €65 987 €155 034 €165 106 €163 291 €—
Výsledok hospodárenia−406 €−652 €1 063 €−6 689 €−1 598 €−2 877 €−763 €486 €6 747 €10 519 €−16 192 €−13 030 €−2 804 €
Aktíva spolu7 902 €9 178 €11 453 €15 451 €23 470 €28 636 €16 725 €25 544 €2 509 €39 342 €82 006 €106 585 €80 790 €
Vlastné imanie−11 787 €−11 169 €−10 518 €−11 580 €−4 891 €−3 291 €−414 €349 €971 €−6 761 €−17 255 €−1 063 €11 969 €
Podané25. 3. 202627. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 4. 20193. 4. 201830. 6. 20172. 5. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4793. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023600315
platiteľ od 22. 5. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
L. Svobodu 1227/32, 909 01 Skalica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 30034/T
Základné imanie
14 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Skalica.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Reklamné a marketingové službyod 2012
  • Vedenie účtovníctvaod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Poskytovanie služieb vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254793. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 7. 2019Nový spoločníkIng. Blanka Vaneková, podiel 100 %
  3. 22. 5. 2019Nový člen vedeniaMgr. Blanka Bestrová, konateľ
  4. 22. 5. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023600315
  5. 11. 9. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46785485

VANAS, s.r.o. – tržby 9 tis. € – IČO 46785485