SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46790144

MERTOP, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dubnica nad Váhom · od 2012
IČO
46790144
DIČ
2023595871
Sídlo
Otrokovická 4133/13, 018 41 Dubnica nad Váhom
firmy v okolí

KonateľBc. Tomáš Mišák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MERTOP, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dubnica nad Váhom, v registri od 25. 8. 2012. Vo vedení firmy: Tomáš Mišák. V roku 2025 mala firma tržby 887 tis. € (−11,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať582. z 3 440 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
887 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2014
+262 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+65 %2016+54 %2017+35 %2018−0 %2019+1 %2020+5 %2021+4 %2022+29 %2023−11 %2024−5 %2025−12 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +65 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,9 %
    −16,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,0 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,5 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby886 515 €1 003 315 €1 061 527 €1 187 389 €922 066 €883 332 €845 141 €836 253 €838 999 €622 486 €404 553 €244 622 €—
Výsledok hospodárenia5 894 €20 687 €14 615 €9 559 €4 751 €12 223 €7 513 €9 971 €9 006 €10 613 €−228 €1 714 €1 357 €
Aktíva spolu574 515 €536 963 €463 006 €401 323 €312 412 €313 245 €263 175 €186 459 €167 762 €174 076 €134 227 €60 072 €79 539 €
Vlastné imanie100 433 €94 539 €84 863 €70 247 €61 718 €56 967 €44 744 €37 231 €27 262 €18 197 €7 584 €7 813 €6 099 €
Podané5. 6. 202629. 5. 20256. 6. 202415. 6. 202326. 6. 202227. 6. 20217. 7. 202031. 3. 201929. 4. 201827. 6. 20179. 6. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
582. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023595871
platiteľ od 12. 11. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Otrokovická 4133/13, 018 41 Dubnica nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 8. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26802/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dubnica nad Váhom.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 202 tis. € · posledná 10. 1. 2024

Posledné zmluvy

  • Púchov servis s.r.o.Rámcová dohoda o dodávke vodoinštalačného, kúrenárskeho a elektroinštalačného materiálu pre potreby údržby KOST č. 11/202484 tis. €10. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025582. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 11. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023595871
  3. 25. 8. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46790144

MERTOP, s. r. o. – tržby 887 tis. € – IČO 46790144