SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46791051

BAVARIA SPORT TEAM s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46791051
DIČ
2023582847
Sídlo
Škultétyho 1, 831 03 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľTomáš Minarovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BAVARIA SPORT TEAM s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 21. 8. 2012. Vo vedení firmy: Tomáš Minarovič. V roku 2025 mala firma tržby 2,9 mil. € (−4,0 %) a zisk 273 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11. z 300 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,9 mil. €
Za rok
−4 %
Od 2014
+4455 %
02 mil.4 mil.2014—2015+221 %2016+44 %2017−45 %2018+77 %2019+115 %2020−12 %2021+42 %2022+44 %2023+102 %2024+34 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    +41,5 %
  • Najlepší rok
    2015, +221 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,4 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,6 %
    −12,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,4 %
    −5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,6 %
    −3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 907 498 €3 027 196 €2 253 409 €1 114 310 €771 613 €542 994 €616 682 €286 343 €161 606 €294 794 €204 734 €63 826 €
Výsledok hospodárenia273 301 €310 963 €303 536 €53 305 €42 356 €62 395 €972 €−22 924 €11 749 €4 857 €8 607 €−12 523 €
Aktíva spolu2 209 600 €1 795 422 €1 299 185 €564 291 €431 435 €384 685 €344 669 €263 892 €230 377 €186 125 €210 050 €83 430 €
Vlastné imanie1 112 851 €839 548 €528 585 €171 865 €118 557 €76 201 €13 806 €12 835 €26 759 €15 011 €9 110 €502 €
Podané22. 6. 202626. 6. 202524. 6. 202429. 3. 202321. 6. 202229. 6. 202119. 3. 202026. 3. 201914. 3. 201820. 2. 201718. 2. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11. z 300 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
78 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 4. 2026
IČ DPH
SK2023582847
platiteľ od 15. 4. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Škultétyho 1, 831 03 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 8. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 175746/B
Základné imanie
14 000 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49390 Ostatná osobná pozemná doprava i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2012
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2012
  • vykonávanie odťahovej službyod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná osobná pozemná doprava i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 70 tis. € · posledná 10. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto TopolčanyDodatok č.3—10. 3. 2026
  • Mesto TopolčanyDodatok č. 2—25. 10. 2024
  • Mesto TopolčanyDodatok č. 1—27. 8. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511. z 300
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná osobná pozemná doprava i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 1. 2024Presun sídlaŠkultétyho 1 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Hollého 1247 Bánovce nad Bebravou
  3. 24. 6. 2020Zápis konečného užívateľa výhodTomáš Minarovič
  4. 15. 4. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023582847
  5. 9. 4. 2013Nový spoločníkTomáš Minarovič, podiel 100 %
  6. 21. 8. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná osobná pozemná doprava i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46791051

BAVARIA SPORT TEAM s. r. o. – tržby 2,9 mil. € – IČO 46791051